"Bu maçta tribünler çocukları destekliyor"

19 Ocak Pazar günü İstanbul'da gerçekleştirilecek ING All-Star 2020 organizasyonunda, Türkiye Basketbol Federasyonu ile Türk Kızılay tarafından "Bu Maçta Tribünler Çocukları Destekliyor" sloganıyla toplanan atkı, bere, eldiven gibi kıyafetler ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılacak. 

SPOR 17.01.2020, 09:58
"Bu maçta tribünler çocukları destekliyor"

Türk Kızılay'dan yapılan açıklamada TBF ile yapılan iş birliği kapsamında geçen yıl başlayan etkinlikler, ING All-Star 2020 organizasyonunda da devam edecek. 

"Bu Maçta Tribünler Çocukları Destekliyor" sloganıyla  Sinan Erdem Spor Salonu'nda kurulacak Türk Kızılay standında satışı yapılacak olan atkı, bere ve eldivenler, Türkiye'nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi çocuklara gönderilecek.

Sporseverlerin, stantta yer alan iyilik kolilerine kendi atkı, bere ve eldivenlerini de koyarak yapacağı bağışlan ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.

TBF daha önce ING Basketbol Süper Ligi ekipleriyle geçtiğimiz Kasım ayında gerçekleştirilen Kızılay Haftası etkinliklerinde farkındalığı artırmak için kan bağışı organizasyonlarına katılmış ve ING Basketbol Süper Ligi'nin altıncı haftasında tüm takımlar parkeye Türk Kızılay tişört ve pankartıyla çıkmıştı.
 

Yorumlar (0)
17
hafif yağmur