"Böyle bir şeye kimsenin hakkı yok!"

Sarı-kırmızılı takımın Teknik Direktörü Fatih Terim, 0-0 biten Gençlerbirliği karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

SPOR 06.10.2019, 10:14 06.10.2019, 12:13
"Böyle bir şeye kimsenin hakkı yok!"

Gençlerbirliği ile 0-0 berabere biten karşılaşmanın ardından Fatih Terim, “Performansla ilgili çok söyleyeceğim şey var. Bir defa Gençlerbirliği’ni tebrik ederim. Sadece istemek yetmiyor. Kazanmayı da bilmek gerekiyor. Galibiyeti de almanız gerekiyor. Sadece istemek yetmiyor. Muhakkak ki Galatasaray puan kaybedecektir ama salı günkü gibi kaybettiği takdirde helal olsun denilen bir takım vardı. Kaybederse öyle bir takımla kaybeder. Böyle kaybederse başka kayıplar olur. Sadece puan kaybetmez”  şeklinde bir açıklamada bulundu.

"Galatasaray kaybedecekse savaşarak kaybedecek"

Fatih Terim, "Hiç hoşnut olmuyorum bundan. Eğer Galatasaray kaybedecekse savaşarak kaybedecek. Onun hesabını zaten veririz biz. Böyle vurdumduymaz olmaz. Buna ne ben müsaade ederim, ne kültürümüz müsaade eder. Biraz fazla uzadı bu iş. Üzgünüm. Milli ara öncesinde bu hiç hoşuma gitmedi. Konuşulacak bir zaman var, çok da şey var ama beraberliklerden ve kötü oyundan sonra olsun istemiyorum. Kendi aramızda konuşacağız, ben Galatasaraylılara da açıklayacağım" dedi.

Genç oyunculara forma şansı vermediği için pişman

Kadroda genç oyunculara forma şansı vermediği için pişman olduğunu belirten Fatih Terim, "“Galatasaraylılara ocakta ne olacak, ocak ayına kadar ne olacak, izah edeceğim. Böyle bir şey yok! Belki ben yüreğini koyacak çocukları koymalıydım, burada kendime önemli bir eksi puan yazıyorum. Kaybedebilirsiniz, Galatasaray kaybeder, kazanır ama böyle bir şeye kimsenin hakkı yok. Galatasaray forması giyenlerin böyle bir şeye hakkı yok. Bugün belki de ben hatalıyım. Burada da kendime önemli bir eksi puan yazıyorum ama dediğim gibi kaybedebilirsiniz, ilk defa da kaybetmeyeceğiz. Böyle bir şeye hiç kimsenin hakkı yok”” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
16
açık