Beşiktaş başkan adayı Serdal Adalı'dan Rıza Çalımbay yorumu

3 Aralık'ta olağanüstü seçimli genel kurul öncesi Beşiktaş Kulübü başkanlığına adaylığını açıklayan Serdal Adalı, takımın yeni teknik direktörü Rıza Çalımbay hakkında konuştu. Adalı, "Taraftarları mutlu edecek transferler yapacağız." dedi.

SPOR 12.11.2023, 13:30 Hakan Öksüz
Beşiktaş başkan adayı Serdal Adalı'dan Rıza Çalımbay yorumu

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, değişimin kulübe iyi geleceğini belirterek, 3 Aralık'ta olağanüstü seçimli genel kurulda aday olmayacağını açıklamıştı. Serdal Adalı, başkanlığa adaylığını koyduğunu Conrad İstanbul Bosphorus Otel'de yapılan basın toplantısında duyurdu.

"Rıza Çalımbay varken yeni hoca aramak normal olmaz"

Takımın başına teknik direktör Rıza Çalımbay'ın getirildiğini kaydeden Serdal Adalı, "Rıza hoca ile görüştüm. Camiaya mal olmuş bir spor adamı. Beşiktaş'ın içinden gelen böyle birisi varken yeni hoca aramak normal olmaz. Milli takım arasında Rıza hocanın, takımı toparlayacağına inanıyorum." ifadelerini kullandı.

"Taraftarları mutlu edecek transferler yapacağız"

Pazartesi günü Rıza Çalımbay ile bir araya geleceğini vurgulayan Adalı, "Bugünkü Başakşehir maçının ardından takımın eksiklerini daha iyi belirleyecektir. Seçimi kazanmışısz gibi hazırlıklarımıza başlayacağız. 11 Ocak'ta ara transfer dönemi başlayacak. Transfer gereken bölgeler bu tarihe kadar tespit edilecek. Alınacak oyuncular belirlenecek. Kulübün parası yeterli değilse cebimizden koyacağız. Taraftarları mutlu edecek transferler yapacağız." diye konuştu.

Yorumlar (0)