"Beşiktaş aşkıyla görevimi yerine getirdim"

Siyah-beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman, seçim yapılacak olağanüstü kurul hakkında Beşiktaş camiasına yakışır bir seçim olması dileğinde bulundu.

SPOR 01.10.2019, 15:36
"Beşiktaş aşkıyla görevimi yerine getirdim"

Fikret Orman, kulübün gündemine ilişkin bazı değerlendirmelerde bulundu.

Beşiktaş başkanı yaptığı açıklamada, mevcudiyetinin siyah-beyazlı takıma zarar verdiğini belirten Orman, "7,5 yıllık görevim süresince her zaman Beşiktaş menfaatlerini gözettim. Beşiktaş aşkıyla görevimi yerine getirmeye çalıştım. Hangi vasıfla olursa olsun kulübümüze hizmet etmekten her zaman gurur duyan birisi olarak tek isteğim, kongremizin Beşiktaş'ımıza yakışır bir ortamda gerçekleşmesidir. Şimdiden camiamıza hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Türk futboluna farklı bir bakış açısı kazandırmaya çalıştıklarını belirten Orman, şu ifadelerde bulundu:

"Kulübümüzü uluslararası anlaşmalarla büyütmeye ve iş birliklerimize yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Japonya'nın ve dünyanın lider sigorta şirketlerinden Sompo Sigorta ile sponsorluğumuzu yeni sezonda da sürdüreceğiz. Uzun, verimli bir dostluk ve güven ilişkisi içinde devam eden bu anlaşmayla Beşiktaş Sompo Sigorta Basketbol Takımı'mızın yeni sezonda önemli başarılara imza atacağına inanıyorum. Geçen sezondan beri futbol takımımızın forma şort sponsorluğunu yapan Bahçeşehir Koleji de kadın basketbol takımımızın yeni sponsoru oldu."

Yorumlar (0)
16
açık