Başkanlığa bir kez daha aday!

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk, 3 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirilecek divan başkanlığı seçiminde bir kez daha aday olacak.

SPOR 12.07.2019, 13:25 12.07.2019, 13:27 Banu Fırıncılar
Başkanlığa bir kez daha aday!

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk, Levent'te basın toplantısı düzenledi. Yamantürk, 15 Nisan 2017'de divan başkanlığına seçildiğini anımsattı.

Yaptıkları hizmetler hakkında konuşan Yamantürk, "İki yıl içinde camianın birlik ve beraberlik ruhu içinde hareket etmesi için gayret gösterdik. Bu yönde tüm üyelerden büyük destek gördük. Divan kurulundaki birçok değerli üye, 3 divan toplantısına mazeretsiz olarak katılmadıkları için kulüp tüzüğündeki bir madde nedeniyle divan kurulu üyelikleri düşürüldü ve bu husus camiada huzursuzluğa neden oldu." dedi. 

"Ekibi hiç bozmadan aday olmaya karar verdik"

Bu üyeleri yeniden kazanmak adına çalışmalar yaptıklarına ve bunu başardıklarına dikkat çeken Yamantürk, şunları söyledi:

"Yeni çalışma döneminde Beşiktaş'ın güçlü bir yönetimle ahenk ve barış içinde yönetilmesine önem veriyoruz. Bizler Beşiktaş'ın bir nevi sigortası olacağız. Kulübümüzün sağlam, güvenilir ve güçlü bir yapıya sahip olmasının sigortası olacağız. Bu amaçla yeniden göreve talip olduk. Görev sürecimizde hizmette kusursuz olduk, verdiğimiz sözlerin hepsini tuttuk. Ben ve arkadaşlarımı kulübün mahrem meselelerini konuşurken duymadınız, duymayacaksınız. Ekibi hiç bozmadan aday olmaya karar verdik."

Tevfik Yamantürk'ün başkanlığındaki Divan Başkanlık Kurulunda ikinci başkan Fethi Hinginar, genel sekreter Turgay Pirinç ile üyeler Haluk Özgerçek, Korkut Soydan, İlhan Gölvan ve Fikret Kuzucu yer alıyor.

Yorumlar (0)
kapalı