Başkan Gözbaşı'dan istifa mesajı

Süper Lig'in 14'üncü haftasında konuk ettiği Konyaspor'a 2-1 mağlup olan Kayserispor'da Başkan Berna Gözbaşı, "Kayserispor için yapabileceğim pek bir şey kalmadı. 1,5 aylık arada muhakkak bu kulübe, kentin sahip çıkması lazım. Bu hususu kentin dinamiklerine duyurmak istiyorum. Herkese teşekkürler." ifadelerini kullandı.

SPOR 13.11.2022, 22:38 15.11.2022, 06:14 Koray
Başkan Gözbaşı'dan istifa mesajı

Gözbaşı, müsabakanın akabinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ligde transfer yasaklarına karşın üst sıralarda yer aldıklarını ifade etti.

Tüm zorluklara karşın oyuncuların ve hocaların çaba sarf ederek takımı bir noktaya getirdiğini kaydeden Gözbaşı, üç sene evvel takım çok zor bir durumdayken başkanlığa talip olduğunu hatırlattı.

"Elimden bir şey gelmiyor"

Büyük tehlikeler atlatarak Kayserispor'u Süper Lig'de tuttuklarını aktaran Gözbaşı, şöyle konuştu:

"Son üç senede büyük mücadeleler verdik. Sanırım yaptığım maddi katkıyı kulüp tarihinde başka bir başkan yapmamıştır. Varımı yok etmiş durumdayım. Kayserispor yaşasın diye elimden geleni yaptım fakat artık gelinen son noktada benim Kayserispor için yapabileceğim pek bir şey kalmadı. Hem kendi ailem hem kendi işim, artık kendimi yok etme noktasındayım. Bu hususu kentin dinamiklerine duyurmak istiyorum. 1,5 aylık arada muhakkak bu kulübe, kentin sahip çıkması lazım. Bu süreçte Kayserispor'un yaşaması için çözümlerin konuşulması, karara varılması lazım. Artık benim elimden hiçbir şey gelmiyor. Getirdiğim son noktadan sonra kulübe sahip çıkılması için, acıklı hikayelere dönmemesi için gereken çağrıyı buradan yapıyorum. Herkese teşekkürler."

Yorumlar (0)