Arda Güler, İspanya'daki ilk röportajında iddialı konuştu

Real Madrid'de ilk günlerini geçiren Arda Güler, İspanya'daki ilk röportajında iddialı konuştu. Kendisiyle aynı yaşta takıma gelen Vinicius Junior ile Rodrigo gibi gelişim göstereceğine inandığını söyleyen Güler, Real Madrid formasıyla ilk maçına 23 Temmuz'da çıkacak.

SPOR 14.07.2023, 17:12 Hakan Öksüz
Arda Güler, İspanya'daki ilk röportajında iddialı konuştu

18 yaşında Fenerbahçe'den Real Madrid'e transfer olan Arda Güler, İspanya'daki ilk röportajını verdi. İspanyol devinin kazandığı 14 Şampiyonlar Ligi kupasının önünde basın mensuplarının sorularına yanıt veren genç 10 numara, "Dünyanın en büyük kulübüne geldim. Şampiyonlar Ligi kupalarını gördüm az önce, inanılmaz bir his." ifadelerini kullandı.

"Vinicius Junior ile Rodrigo gibi gelişim göstereceğim"

Çok çalışıp forma rekabetini kazanacağını kaydeden Arda Güler, "Vinicius Junior ile Rodrigo, benim yaşımda buraya geldiler. Real Madrid'de inanılmaz bir gelişim ortaya koydular. Ben de onlar gibi gelişim göstereceğim. Ofansif anlamda yeteneklerimi göstermek istiyorum." dedi.

Arda Güler'in ilk maçı 23 Temmuz'da

Real Madrid formasıyla ilk maçına 23 Temmuz'da çıkacak olan Arda Güler, oldukça heyecanlı. ABD turnesine çıkacak olan İspanyol devi, hazırlık maçlarında Barcelona, Manchester United, Juventus ve Milan gibi devlerle kapışacak.

Yorumlar (0)