Arda Güler'in sakatlığı, kulüp doktorunu işinden etti!

Real Madrid'de Arda Güler, Courtois ve Militao gibi oyuncuların sakatlıklarının bir türlü düzelmemesi, kulüp doktorunu işinden etti. Marca gazetesi, tedavi yöntemleri şüpheye neden olan Hırvat doktor Niko Mihic'in görevine son verildiğini yazdı.

SPOR 12.11.2023, 16:34 Hakan Öksüz
Arda Güler'in sakatlığı, kulüp doktorunu işinden etti!

İspanyol devi Real Madrid'de bu sezon sakatlık yaşayan futbolcuların fazlalığı, kulüp doktorunu işinden etti. Real Madrid Kulübü Başkanı Florentino Perez ile takımın tecrübeli orta sahası Luka Modric'e yakınlığıyla tanınan Hırvat doktor Niko Mihic'in kovulduğu bilgisi geldi.

Arda'nın bir türlü iyileşmemesi, şüphelere neden oldu

Özellikle de genç yetenek Arda Güler'in üst üste 3. kez sakatlanmasının, Niko Mihic'in tedavi yöntemleri hakkında "şüphe oluşturduğu" kaydedildi. İddialara göre Arda'nın 3. kez sakatlanması, Niko Mihic'in işine son verilmesi kararının alınmasına sebep oldu.

Thibaut Courtois ile Eder Militao da sakat

Takımda sakatlığı bulunan tek isim Arda Güler değil. Marca gazetesine göre İspanyol kulübü, Thibaut Courtois ile Eder Militao'nun da sakatlıklarla boğuşmasından Hırvat Mihic'i sorumlu tuttu. 2017'de Real Madrid'de göreve başlayan Niko Mihic'in tedavi yöntemlerinden memnun olmayan İspanyol devi, Hırvat doktorun işine son verdi.

Yorumlar (0)