Ali Koç: Maaşlar nasıl ödenecek

"Maddi olarak hiçbir kulüp için 2019-2020 sezonu kolay değil. Her geçen sene daha da zorlaşıyor" ifadelerini kullanan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, "Bu gemi nasıl yüzecek, maaşlar nasıl ödenecek diye düşünüyoruz" dedi.

SPOR 07.10.2019, 13:59 07.10.2019, 14:01
Ali Koç: Maaşlar nasıl ödenecek

Sarı-lacivertli takımın Kadın Basketbol Takımı’nın yeni sponsorluk anlaşması Fenerbahçe Ülker Stadyumu'nda imzalandı.

Törende Ali Koç, hayallerinde daha büyük sponsorluklar olduğunu belirterek , “İnşallah futbol tarafında bir işbirliğimiz olacak. Sponsorun büyüğü küçüğü yok. Pek çok rakibimizin mecburen küçülmeye gittiği ortamda Aziz başkanın da ortaya koyduğu vizyon içerisinde büyük bir kulüp olma durumunda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz” açıklamasında bulundu.

Koç, “Bazen taraftarlarımız bize kızıyorlar ‘amatörleri bırakın, futbola odaklanın’ diye. Bu bir anlayış ve duruş. Buralara yapılan yatırımları alıp futbola yatırma durumu yok Fair Play'den dolayı. Ne kadar harcayacağınız belli. Dolayısıyla öbür taraflarda ödün vermemek için uğraşıyoruz. Bu gemi nasıl yüzecek, maaşlar nasıl ödenecek diye düşünüyoruz. Hiçbir kulüp için 2019-2020 sezonu kolay değil. Her geçen sene daha da zorlaşıyor. Önümüzdeki günlerde milli maç arasında camiaya sesleniş yapmak istiyorum. Onun daha kararını vermedik. Birkaç konuya açıklık getirmenin zamanı geldi” dedi.
 

Yorumlar (0)
16
açık