Ahmet Nur Çebi: Size yalan söylemeyeceğim

Beşiktaş 34. başkanı Ahmet Nur Çebi bugün futbolcularla bir araya geldi.

SPOR 22.10.2019, 17:21 22.10.2019, 17:29
Ahmet Nur Çebi: Size yalan söylemeyeceğim

Beşiktaş Kulübü yeni başkanı Ahmet Nur Çei, bugün tesiste futbolcular ile buluştu. Futbolculara ve Abdullah Avcı'ya güveninin tam olduğunun altınız çizen Çebi, "Çözülmesi gereken sorunlar kısa süre içerisinde çözülecek. Size yalan söylemeyeceğim, sizi yalnız bırakmayacağım" ifadelerine yer verdi.

Ahmet Nur Çebi, Nevzat Demir Tesisleri'nde teknik ekip ve futbolculara yapmış olduğu konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

"Bugüne nasipmiş yeniden bir araya gelmek. Bu sefer Başkan olarak görev aldım ve buraya geldim. Seçim dönemi geride kaldı. Artık buradayız. Burada yaklaşık dört beş yıl görev yaptım. Beşiktaş’ta yeni bir dönem başlıyor."

"Sorunları çok iyi biliyorum"

"Ben zor olanı kongrede hallettim. Biliyorsunuz ki camialar ve taraftarlar sportif başarı isterler. Huzurlu olmanızı, bana ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma güvenmenizi istiyorum. İyi bir ekibiz. Sizler de çok iyi bir ekipsiniz. Geçen birkaç ay içindeki dağınıklığı ortadan kaldıralım. Sorunları çok iyi biliyorum. Birçok sorununuzun çözüldüğünü hemen hissedeceksiniz."

Yorumlar (0)
28
az bulutlu