2021 Türkiye Off-Road Şampiyonası’nın 3. etabı Karabük’te yapıldı 

TOSFED tarafından Karabük’te düzenlenen 2021 Türkiye Off-Road Şampiyonası’nın 3. etabı Karabük’te yapıldı. Kıyasıya süren mücadeleye protokol ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. 

SPOR 04.10.2021, 07:38 04.10.2021, 11:47 Başak Çetin
2021 Türkiye Off-Road Şampiyonası’nın 3. etabı Karabük’te yapıldı 

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından düzenlenen 2021 Türkiye Off-Road Şampiyonası’nın 3. ayağı dün Karabük’te tamamlandı. Karabük Üniversitesi yerleşkesi arkasındaki uzun ve zorlu parkurda düzenlenen yarışlar mukavemet etabıyla başladı. Organizasyonun ikinci ve son gününde ise ikili kalkış formatındaki seyirci etabı gerçekleştirildi. Özel araçlar ile 3 kilometre kat edildi 

Zaman zaman kazaların yaşandığı yarışlarda profesyonel sporcular, özel tasarlanmış araçları ile 3 kilometrelik yolu 3 kez kat etti. Yarış sonunda ise Harun Deynek ve Kenan Özsoy’dan oluşan takım birinci, Eray Yanpar ve Ertan Nacaroğlu’ndan oluşan takım ikinci, Samet Zurnacı ve Mustafa Saray’dan oluşan takım ise üçüncü oldu. 

Dereceye girenlere kupalarını Karabük Vali Yardımcısı Muhammed Akın, Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven ve protokol üyeleri verdi. 

Yorumlar (0)
11
parçalı az bulutlu