Mustafa Sarıgül, çukurun içinden seslendi: Pusudayız

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, son paylaşımında bir çukura girerek, “Her zaman mevzideyiz, pusudayız” dedi. 

SİYASET 16.09.2022, 16:28 17.09.2022, 16:30 Yıldırım Murathan
Mustafa Sarıgül, çukurun içinden seslendi: Pusudayız

Sosyal medya üzerinden geniş bir takipçi kitlesi yakalayan TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, dikkat çekici paylaşımlarıyla özellikle genç kesim tarafından yakından takip ediliyor. Sık sık paylaşımlar yapan ve videoları milyonlarca kişiye yayılan TDP lideri Sarıgül, son konuşmasıyla da ses getirdi. Bir çukurun içine girerek elindeki taşla açıklamalar yapan Mustafa Sarıgül, “Her zaman mevzideyiz, pusudayız” mesajı verdi. 

“Top olmayabilir, tank olmayabilir ama yürek var”

“Başkanım, TDP çukurda mı?” sorusuna yanıt veren Mustafa Sarıgül, “Türkiye Değişim Partisi hiçbir zaman çukurda olmaz. Her zaman mevzideyiz, pusudayız. Neye bakıyoruz? Güzelliklere bakıyoruz. Top olmayabilir, tank olmayabilir ama yürek var ve bu taşlara bakıyoruz biz” şeklinde konuştu. Sarıgül’ün sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı bu video, kısa sürede binlerce kişi tarafından paylaşıldı. Yorumlar (0)
17
açık