Liderlerin ikili görüşme trafiği!

Cumhur İttifakı'nın liderlerinden Erdoğan ile Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde görüştü. Kılıçdaroğlu ile Karamollaoğlu Saadet Partisi Genel Merkezi'nde, Akşener ile Babacan ise İyi Parti Genel Merkezi'nde bir araya geldi.

SİYASET 04.02.2021, 17:27 05.02.2021, 13:55
Liderlerin ikili görüşme trafiği!

Cumhur İttifakı'nın partilerinden Adalet ve Kalkınma Partisi ile Milliyetçi Hareket Partisi'nin liderleri Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya geldi.

Türkiye Cumhurbaşkanı, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Lideri Devlet Bahçeli arasındaki ikili görüşme, basına kapalı olarak gerçekleştirildi.

Erdoğan ile Bahçeli arasındaki ikili görüşme yaklaşık 1 saat sürdü.

En son 1 ay önce görüştüler

Recep Tayyip Erdoğan ile Devlet Bahçeli en son 6 Ocak 2021 tarihinde görüşmüş, yağmurlu bir havada Erdoğan, Bahçeli'yi evinde ziyaret etmişti.

Görüşme ikili arasında 1 saat 10 dakika sürmüştü.

Görüşmede üçüncü bir kişi bulunmamasına rağmen bazı basın kuruluşlarının görüşmenin içeriğine ilişkin bilgi vermesine Devlet Bahçeli tepki göstermiş, özellikle Mustafa Balbay'ın ismini vererek, "Duyması mümkün olmayan ve iki kişi arasında geçmiş konuşmaları hayal mahsülü anlatımlarla çarpıtıp kamuoyuna servis ediyor" demişti.

Liderler arasında görüşme trafiği

Bugün Erdoğan ve Bahçeli görüşmesi dışında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ikili görüşmeler yapmıştı.

Yorumlar (0)
1
parçalı az bulutlu