Erdoğan Güneysu'da

Erdoğan, bazı programlara iştirak etmek üzere memleketi Rize'ye bağlı Güneysu ilçesine geldi.

SİYASET 04.11.2023, 22:42 06.11.2023, 12:16 topcu
Erdoğan Güneysu'da

AK Parti Güneysu İlçe Başkanlığının önünde bir araya gelen yurttaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ana baba ocağında, uzun bir süreden sonra hemşehrileriyle birlikte olmanın mutluluğunu yaşadığını kaydetti. 

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin üzerinden uzun bir süre geçtiğini, en son seçimlerde kente geldiğini hatırlatan Erdoğan, seçimin ardından ziyaretlerine en çok oy alan kentlerden başlayarak Bayburt ve Gümüşhane'yi ziyarette bulunduğunu hatırlattı. "Vekil sayımız düştü"

Yapacakları daha çok işin olduğunun altını çizen Erdoğan, şu sözleri sarf etti:

"Hep birlikte el ele vereceğiz. Sağlıktan eğitime, ulaşıma, adalete... Tüm bunlarla ülkemizi çok daha ayrı bir yere taşıyacağız. Yarın toplu açılışları yapmak için buradayız. Ayder ve Rize'deki kentsel dönüşümleri bizzat yerinde görmek istedim. Tüm bunları Allah'ın izniyle yerinde görerek adımlarımızı atıyor olacağız. Birkaç ay sonra belediye seçimleri var. Yerel seçimlerde de başta şehir merkezi olmak üzere ev ev dolaşarak ilçelerimizi de Allah'ın izniyle partimize kazandırmanızı istiyorum. Malum, son seçimde vekil sayımızda bir düşüş oldu. Herhalde önümüzdeki seçimlerde aynı düşüşü yaşamayacağız. Bunun için çok ayrı bir çaba gerekecek. Bu çabalarla Allah'ın izniyle Rize ve ilçelerinden çok kuvvetli bir ses çıkaralım istiyorum."

Erdoğan, yarın Rize Belediyesi ve Rize Valiliğini de ziyarette bulunacağını, Rize'nin eksiklerini hızla nasıl giderileceklerin planlamasını gerçekleştireceklerini dile getirdi.

Erdoğan, gösterdikleri ilgiden ötürü hemşehrilerine ve AK Parti Güneysu İlçe Gençlik Kollarına teşekkürlerini iletti. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar (0)