Erdoğan'dan 'yerel seçim' mesajı

Erdoğan, "Mayıs 2023 seçimlerinde milli irade nasıl ki her oyunu bozduysa Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek mahalli idareler seçimlerinde de milletimiz yine geleceğine el koyacaktır." dedi.

SİYASET 24.08.2023, 20:35 Koray
Erdoğan'dan 'yerel seçim' mesajı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti lideri Erdoğan, ATO Congresium'da gerçekleştirilen AK Parti 22'nci Kuruluş Yıl Dönümü Programı'nda konuştu."AK Parti güneş gibi doğdu"


Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar ise şunlar:

"AK Parti, yasakların, belirsizliğin ve umutsuzluğun adeta karabasan gibi çöktüğü ülkemize tıpkı bir güneş gibi doğmuş, umudun ismi olmuştur. AK Parti ile birlikte siyaset tabii rotasını bulmuş; ülkemizde, merkezinde çok daha fazla demokrasinin, çok daha fazla hürriyetlerin, çok daha fazla ekonomik kalkınmanın olduğu yepyeni bir dönem başlamıştır. Kuruluşumuzun üzerinden 1,5 yıl bile geçmeden, vatandaşlarımızın AK Parti'yi iktidara getirmesinin, Türkiye'yi yönetme görevini vermesinin, geleceğini bizim kadrolarımıza emanet etmesinin nedeni işte budur. Milletimiz bize ve AK Parti'ye güven duymuş; partimiz ve kadrolarımız da Allah'a hamdolsun, bu güvene asla gölge düşürmemiştir. "Ustalık dönemindeyiz"

Cumhurbaşkanlığımızın ustalık döneminde çok daha huzurlu, güçlü, itibarlı ve müreffeh bir Türkiye'yi inşa ederek, vatandaşlarımıza olan sözümüzü harfiyen yerine getireceğiz. Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. senesinde bu ülkeye, birinci sınıf gelecek, birinci sınıf ekonomi ve birinci sınıf demokrasi yakıştığına inanıyoruz."Bize katılın"

Mayıs 2023 seçimlerinde milli irade nasıl ki her oyunu bozduysa Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek mahalli idareler seçimlerinde de milletimiz yine geleceğine el koyacaktır. Gelin, milletin tercihlerine saygılı olmayan bu kifayetsiz muhterisleri politikada tutmayalım. Eski Türkiye'nin bakiyesi bu eskici ekibi emekli edelim. Kılıçdaroğlu ve CHP'li oligarkların bu arsızlıkları, bu pişkinlikleri en fazla Gazi'nin hürmetine CHP'ye oy veren milletimizi rahatsız etmektedir. Ülkemizin, siyaset mühendisliği ürünü kurgulardan arınıp, milli ve yerli eksende siyaset yapan bir muhalefete kavuşması, en büyük temennimizdir. Ayrım yapmaksızın 85 milyona hesap veren, saygı duyan, cesaretle hesap sorabileceğiniz siyasi parti ve ittifak arıyorsanız gelin partimize ve ittifakımıza katılın."

Yorumlar (0)