Bahçeli'den S-400 ile ilgili sert açıklama

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "S-400'e FETÖ'cü alçaklar, PKK'lı caniler, küresel güçler karşıdır." dedi.

Bahçeli'den S-400 ile ilgili sert açıklama

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Rus yapımı S-400 Uzun Menzilli Bölge Hava ve Füze Savunma Sistemi'nin Rusya'dan Türkiye'ye sevkıyatı ve sisteme karşı gelen tepkilerle ilgili açıklamalarda bulundu. MHP Lideri Devlet Bahçeli, "S-400'e FETÖ'cü alçaklar karşıdır, S-400'e PKK'lı caniler karşıdır, S-400'e küresel güçler karşıdır, S-400'e CHP, İP ve HDP karşıdır, yani zillet, ülke savunmasından rahatsızdır." ifadelerini kullandı.

S-400'lere kimlerin karşı gelebileceğini de sıralayan Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, şunları söyledi:
"S-400'e FETÖ'cü alçaklar karşıdır, S-400'e PKK'lı caniler karşıdır, S-400'e küresel güçler karşıdır, S-400'e CHP, İP ve HDP karşıdır, yani zillet, ülke savunmasından rahatsızdır. Onlar ne derlerse desinler S-400 ülkemize getirilmiştir. Duyum üzerine konuşup S-400'ün sarayın savunmasında kullanılacağını söyleyenler ise tek kelimeyle cahildir, köhnedir, kişiliksizdir, köksüzdür, iş birlikçidir."

Hülya İlgin

1993 yılında Antalya’da doğdu. İlkokul ve lise eğitimini Ankara'da tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler bölümünden mezun oldu. Bir GSM operatörü şirketinde birim şefi olarak görev yaptı. 2019 yılı şubat ayından beri Habernediyor.com’da editör olarak çalışıyor.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER