AK Parti’den Özel'e Cumhur İttifakı tepkisi: Suç ortağı demesi saldırganlıktır

Cumhur İttifakı'nda sorun olduğunu iddia eden CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e tepki gösteren AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Özel’in Cumhur İttifakı bileşenlerine “suç ortağı” demesi ise siyasi nezaket atmosferine yakışmayan saygısız bir siyasi saldırganlıktır” dedi.

SİYASET 13.06.2024, 17:11 Şeyda Gül
AK Parti’den Özel'e Cumhur İttifakı tepkisi: Suç ortağı demesi saldırganlıktır

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Cumhur İttifakı'nda sorun olduğunu iddia eden CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e tepki gösterdi.  CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in Cumhur İttifakı’nın birliğinde ve bütünlüğünde bir sorun olduğunu düşünmesinin beyhude bir yaklaşım olduğunu ifade eden Çelik, “Sayın Özel’in Cumhur İttifakı bileşenlerine “suç ortağı” demesi ise siyasi nezaket atmosferine yakışmayan saygısız bir siyasi saldırganlıktır” ifadelerini kullandı.

 Cumhur İttifakı güçlü bir birliktelikle yoluna devam etmektedir

Cumhur İttifakı’nın güçlü bir birliktelikle yoluna devam etmekte olduğunu söyleyen Çelik, her türlü saldırganlığa siyaset ve hukuk zemininde cevap verecek güçte olduğunu kaydetti. Çelik, “Sn Özel’in Cumhurbaşkanımızın iade-i ziyareti sonrasında bu şekilde yakışıksız bir açıklama yapmasını, yürüttüğü siyasete dönük olarak CHP içinde meydana gelen rahatsızlıkları giderme çabası olarak görüyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Yorumlar (0)