En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Müşteri sigara içmek istedi, taksici "Gebertirim" dedi!

YAŞAM 23.10.2020, 10:47

Olay, İstanbul'un Esenyurt ilçesinde meydana geldi.

Bir kadın, mobil uygulama aracılığıyla taksi çağırdı. Araca binen kadın, Küçükçekmece ilçesine gitmek istedi. Bunun üzerine taksi şoförü, dönüşte trafiğe yakalanabileceğini belirterek, kadını metrobüs durağının önünde indirmek istedi. 

O esnada kadın aracın içerisinde sigara içmeye çalışınca olanlar oldu. Araç içerisinde sigara içilmesi yasak olmasına rağmen ısrarcı olan müşteri, taksi şoförü ile tartıştığı anları telefonu ile çekmeye başladı. 

Bunu fark eden taksi şoförü ise iyice sinirlenerek müşteriyi tehdit etmeye başladı. Kadına "Seni gebertirim." diyen taksi şoförü, müşteriye telefonunu kıracağını söyledi.

Taksi şoförünün beddua etmeye başladığı, müşterinin de "Beni Küçükçekmece'ye götürmek zorundasın." dediği görüldü. Bunun üzerine taksi şoförünün, genç kadının istediğini kabul etmediği fark edildi. 

Taksi şoförü, müşteriyi Haramidere metrobüs durağında bırakarak, 15 liralık ücret istedi. Fakat müşterinin, taksi ücretini vermeyi reddettiği görüldü. 

O esnada taksi şoförü polise ihbarda bulunurken, müşterinin de farklı bir taksiye binerek oradan uzaklaştığı fark edildi. 

Yorumlar (0)