Ölen sevgilisinin kuklasını yaptı: Nereye giderse götürüyor

Esra Ezmeci ile Yeni Baştan programında ilginç bir olay yaşandı. Evli ve 2 çocuk babası Mehmet Ali Akar, 30 yıl önce hayatını kaybeden sevgilisinin kuklasını yaptı. Akar, gittiği her yere kuklayı götürüyor, eşiyle birlikte kukla için alışveriş yapıyor. O anları sosyal medyada da paylaşan Akar, izleyicileri şoke etti.

MEDYA 24.08.2023, 17:17 Özgü Kübra
Ölen sevgilisinin kuklasını yaptı: Nereye giderse götürüyor

Ünlü Klinik Psikolog Esra Ezmeci'nin sunduğu Esra Ezmeci ile Yeni Baştan programı, ilginç bir bölüme ev sahipliği yaptı.

Dün yayınlanan bölümde izleyicileri şoke eden bir olay yaşandı. Programa konuk olan Mehmet Ali Akar’ın 30 sene önce kaybettiği sevgilisinin kuklasını yapması ve hayat hikayesi ele alındı.

Mehmet Bey nereye, kukla oraya!

Programa konuk olan evli ve 2 çocuk babası Mehmet Ali Akar, 30 sene önce kaybettiği büyük aşkı Banu’yu eşi ile birlikte yaptığı kuklada yaşatıyor.

Mehmet Bey’in yanından ayırmadığı kuklasını görenler ise şaşkınlığını gizleyemiyor. Akar, eşi ile birlikte eski sevgilisinin kuklasının kıyafetlerinden kuaförüne kadar tüm bakımlarını birlikte yapıyor.

‘‘Eşimin yeri ayrı kuklanın yeri ayrı’’

Akar’a eşinin kuklayı kıskanıp kıskanmadığını soran Ezmeci'ye Akar’ın yanıtı "Onun yeri ayrı, eşimin yeri ayrı" şeklinde yanıt verdi.

TikTok hesabından da kukla Banu ile paylaşımlar yapan Akar’ın videoları ise kısa sürede gündeme oturdu.

Yorumlar (0)