Kim Milyoner Olmak İster’de duygulandıran soru! "Hepimizin kalbini yaktılar"

Duygu dolu anlar Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan bir soru ile yaşandı. Sunucu ve oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun Eren Bülbül ile ilgili soru sorarken göz doldu. PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül sorusunda yaşanan o anlar…

MEDYA 11.08.2022, 17:38 12.08.2022, 12:02 Merve Yüksel
Kim Milyoner Olmak İster’de duygulandıran soru! "Hepimizin kalbini yaktılar"

Kenan İmirzalıoğlu, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorduğu soru ile zor dakikalar yaşadı. Uzun bir süredir yarışmanın sunuculuğunu yapan oyuncu, Eren Bülbül hakkında sorulan soruyu okurken gözyaşlarını tutamadı.

Boğazı düğümlendi, gözleri doldu

Yarışmaya katılım sağlayan yarışmacı Şevval Gürsoy'a sorulan bir sorunun Eren Bülbül ile ilgili olması stüdyoda duygu dolu anlar yaşattı. Soru, "PKK'lı teröristler tarafından, 11 Ağustos 2017 günü şehit edilen Eren Bülbül, eğer yaşasaydı bugün kaç yaşında olacaktı?" idi. 30 bin TL'lik ödülü kazanan ve 50 bin TL için yarışan yarışmacıya soruyu okumaya başlayan Kenan İmirzalıoğlu'nun boğazı düğümlendi ve gözleri doldu.

"Hepimizin canını yaktılar"

Sorunun şıkları içerisinde, 'A- 20', 'B- 22', 'C-24' ve 'D- 26' bulunuyordu. Çift cevap hakkını kullanan Gürsoy ilk olarak B sonrasında ise C şıkkını söyledi. Doğru yanıtı veremeyen yarışmacı ise elendi. Daha sonra konu ile ilgili konuşma yapan Kenan İmirzalıoğlu, "Ne yazık ki henüz 15 yaşındaydı. O canı aldılar. Hepimizin canını yaktılar. Bütün şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Biz Eren Bülbülümüzü şehit verdik ancak Ayşe annemiz bilmelidir ki o tüm Türkiye'nin yavrusu yerinde" dedi.

Yorumlar (0)
17
parçalı bulutlu