Güzel oyuncu Gülcan Arslan, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde izleyiciyi selamlayacak!

İzleyicinin Bir Çocuk Sevdim dizisiyle tanımaya başladığı güzel oyuncu Gülcan Arslan, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin kadrosuna katıldı. Demet Özdemir’in başrolde oynadığı dizide Arslan, Nesrin karakterine hayat verecek.

MEDYA 08.04.2021, 15:33 08.04.2021, 18:23
Güzel oyuncu Gülcan Arslan, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde izleyiciyi selamlayacak!

Son olarak başrol oyuncusu İbrahim Çelikkol’un kadrosundan ayrıldığı ve Erkan Petekkaya’nın konuk oyuncu olarak renk kattığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin kadrosuna, başarılı oyuncu Gülcan Arslan katıldı. Demet Özdemir, Engin Öztürk, Senan Kara, İncinur Sevimli, Zuhal Gencer, Naz Göktan ve Hülya Duyar gibi isimlerin rol aldığı dizide Gülcan Arslan, Nesrin karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Geçmişten alacağı intikamlarla hikayede yer alacak

Avukat olan ve biyolojik annesi ile büyüttüğü annesiyle yaşayan Zeynep’in hikayesini konu alan dizide, bu kez Nesin karakterinin gizem çözülmeye çalışılacak. Hikayesini, psikolog yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından alan dizide Nesrin, yaşadıkları yüzünden dayanıklı ve zeki bir kadın olmuştur. Geçmişten alacağı intikamlar için hikayeye dahil olan Nesrin, taşıdığı sırlarıyla dizide yer alıyor. Yaratacağı sürpriz konuların da farkında olan Nesrin, izleyicinin diziyi heyecanla takip etmesine neden olacak bir karakter olarak dizide yer alacak.

Oyunculuk kariyerine bir çok dizi sığdırdı

1 Mayıs 1986 yılında Sakarya’da doğan Gülcan Arslan, oyunculuk eğitimini Sadri Alışık Kültür Merkezi'ne almıştır. Oyunculuğa ‘Sardunya Sokak’ adlı dizide başlayan Arslan, ‘Sınıf’ ve ‘Hepimiz Birimiz İçin’ gibi dizilerle de tanınmaya başlamıştır. Kariyerinde ağırlıklı olarak dizilerde rol alarak ilerleyen Gülcan Arslan, ilk başrol performansını ise ‘Her Şeye Rağmen’ adındaki dönem dizisinde elde etmiştir.Daha sonra ise 39 bölüm süren ‘Bir Çocuk Sevdim’ dizisiyle kendine kitle oluşturan Arslan, dizide Mine karakterine hayat vermiştir. Arslan ‘Bir Çocuk Sevdim’ dizisinde, Bülent İnal, Hakan Kurtaş ve Çetin Tekindor ile başrolde oynamıştır. Kariyerine ‘Arka Sokaklar’ ve ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ ile devam eden Arslan, son olarak ‘Ölene Kadar’ ile ‘Zengin ve Yoksul’ dizileriyle izleyici karşısına çıkmıştır. 

Yorumlar (0)
26
açık