Erdal Beşikçioğlu ve Elit İşcan, “Hamlet” dizisinde buluşuyor!

2021 yılı itibariyle yayın hayatına başlayan Gain platformu, yeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Yeni dizi “Hamlet” te başlıca rolleri Erdal Beşikçioğlu ve Elit İşcan paylaşacak!

MEDYA 04.02.2021, 17:27 05.02.2021, 13:28 Deniz
Erdal Beşikçioğlu ve Elit İşcan, “Hamlet” dizisinde buluşuyor!

İş insanı Gözde Akpınar tarafından kurulan ve yayınladığı “10 Bin Adım”, “Ele Güne Karşı” ve “Terapist”  gibi yapımlarıyla gündeme gelen Gain platformuna, yeni bir dizi daha geliyor. Yönetmenliğini “Sivas” ve “Iguana Tokyo” gibi filmlerin yönetmeni Kaan Müjdeci’nin üstleneceği “Hamlet” dizisinin çekimleri, yakın zamanda başlayacak.

Erdal Beşikçioğlu ve Elit İşcan başrollerde

Dizinin başrolünde ise, son olarak “Çocukluk” dizisiyle ekranda olan, yaptığı onca tiyatro oyununun yanı sıra “Behzat Ç” ile unutulmayan ve “Hayat Var”, “Köprü”, “Vali”, “Çiçero”, “Adı Efsane”, “Bal”, “46 Yok Olan” gibi projelere de imza atan usta sanatçı Erdal Beşikçioğlu yer alıyor. Ayrıca dizinin diğer başrolü ise, “Hayat Var”, “Beş Vakit”, “Taş Mektep”, “Mustang”, “Put Şeylere” ve  “Sibel” gibi filmlerin yanı sıra “Küçük Kadınlar”, “ “Taş Mektep”, “Yaşamayanlar” ve “Kurşun” gibi dizilerde dol alan genç oyuncu Elit İşcan oldu. Erdal Beşikçioğlu ve Elit İşcan, yıllar önce Reha Erdem’in yönettiği “Hayat Var” filminde beraber rol almışlardı.

Astroros Film ile Gain Yapım’ın ortak projesi olacak olan dizide ayrıca Şebnem Bozoklu, Murat Kılıç, Hatice Aslan ve Serdar Orçin gibi oyuncuların da rol alması planlanıyor. Mini bir dizi olarak tasalanan projenin konusu hakkında ise net bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar (0)
3
açık