Avrupa maçları ve yerli Exxen yapımları, TV+ platformunda!

Premium TV+ platformuna sahip olan kullanıcılar, Exxen TV'de ekranlara gelecek Avrupa maçlarını ve yerli yapımları izleyebilecek. TV+'ta 8. kanaldan bu programlara erişmek mümkün olacak. İşte detaylar...

MEDYA 22.08.2023, 16:04 23.08.2023, 11:59 Hakan Öksüz
Avrupa maçları ve yerli Exxen yapımları, TV+ platformunda!

Çeşitli içeriklerin farklı platformlara dağılmış halde bulunması, kullanıcıları ekonomi anlamda zorluyor. Farklı türdeki içeriklere tek platform üzerinden ulaşılabilmesini hedeflediklerini bildiren TV+ platformu, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen platformuyla iş birliğine gitti.

Premium TV+ kullanıcılarının, Exxen TV'de ekranlara gelen UEFA Şampiyonlar Ligi karşılaşmalarının yanı sıra birçok yerli diziyi, filmi ve eğlence programını izleyebilecekleri kaydedildi.

Exxen içerikleri, TV+'ta 8. kanaldan izlenebilecek

UEFA'nın kulüpler düzeyindeki 1 numaralı organizasyonu olan Şampiyonlar Ligi'nin yanı sıra Avrupa Ligi ve Konferans Ligi maçları da TV+'dan izlenebilecek. TV+ platformunda 8. kanala giden kullanıcılar, Exxen TV üzerinden bu içerikleri izleyebilecek.

Bugün ve yarın ilk maçlar yayınlanacak

Rangers ile PSV Eindhoven'ın bu akşam karşı karşıya geleceği Şampiyonlar Ligi play-off turu ilk maçı, Exxen TV üzerinden TV+ platformunda ekranlara gelecek ilk mücadele olacak. 23 Ağustos Çarşamba günü ise Braga ile Panathinaikos'un karşılaşacağı maç yayınlanacak.

Exxen yapımı içeriklere ulaşılabilecek

TV+ kullanıcıları, Exxen'in gündeme damga vuran yapımlarına da ulaşabilecek. Exxen TV'de ekranlara gelen "Gibi", "İlginç Bazı Olaylar", "Sadece Arkadaşız" ve "Olağan Şüpheliler" gibi yapımlar da TV+ üzerinden izlenebilecek.

Yorumlar (0)