Acun Ilıcalı açıkladı: Tolgshow, Exxen'de!

Tolga Çevik'in başrolde olduğu ve skeç ile talk show'u harmanlayan Tolgshow ile ilgili sürpriz bir gelişme meydana geldi. Yeni dijital video platformu Exxen’de yer alacak içerikleri kişisel sosyal medya hesabından paylaşan Acun Ilıcalı, Tolga Çevik ile anlaştıklarını kamuoyuna duyurdu.

MEDYA 30.11.2020, 21:35 01.12.2020, 14:59 Koray
Acun Ilıcalı açıkladı: Tolgshow, Exxen'de!

Tolga Çevik'in başrolde olduğu ve skeç ile talk show'u harmanlayan Tolgshow ile ilgili sürpriz bir gelişme meydana geldi. Yeni dijital video platformu Exxen’de yer alacak içerikleri kişisel sosyal medya hesabından paylaşan Acun Ilıcalı, Tolga Çevik ile anlaştıklarını kamuoyuna duyurdu.Acun Ilıcalı duyurdu

Acun Ilıcalı'nın 1 Ocak 2021 itibarıyla yayına başlatmayı planladığı 'Exxen' isimli dijital video platformuyla ilgili sevenlerini bilgilendirmeye devam ediyor. Daha önce Feyyaz Yiğit ile anlaşan Acun Ilıcalı, yine bir komedyenle çalışacağını daha duyurdu. Acun Ilıcalı söz konusu anlaşma haberini şu ifadelerle duyurdu:

"Tolgshow programına ara veren Tolga Çevik, yeni platformumuz Exxen ile ekranlara geri dönüyor. Başarılı komedyen Tolga Çevik, 1 Ocak tarihinden itibaren Exxen’de. Hep beraber Exxen’de buluşalım."

Yorumlar (0)