Zerrin Özer'e şok: Dolandırıcı çıktı!

Zerrin Özer'in dün akşam nikah masasına oturduğu eşi Murat Akıncı hakkında olay yaratacak iddialar ortaya atıldı. Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına bağlanan bir kadın, Akıncı'nın dolandırıcı olduğunu ve kendisinden 400 bin lira aldığını iddia etti.

MAGAZİN 17.06.2019, 12:02 17.06.2019, 12:06 Banu Fırıncılar
Zerrin Özer'e şok: Dolandırıcı çıktı!

Yaklaşık 3 yıldır birlikte olduğu 34 yaşındaki sevgilisi Murat Akıncı ile birlikte Zekeriyaköy’deki villasının bahçesinde evlenen Zerrin Özer’i üzecek bir gelişme yaşandı. 

Canlı yayına telefon bağlantısı ile katılan Seda Hanım, Mahmut Atalay adıyla tanıştığı ve yaklaşık 1,5 sene boyunca flört ettiği Akıncı’nın kendisinden 400 bin lira alarak dolandırdığını ifade etti. Seda Hanım, yurtdışına öğrenci gönderen ve eğitim konularında destek veren bir kuruluşta çalıştığı sırada kendisiyle tanıştığını anlatan Seda Hanım, Akıncı’nın kardeşinin okul işleri için ofislerine geldiğini anlattı. Aralarında bir yakınlaşma olduğunu ve kısa bir süre sonra kendisinden bin lira istediğini belirten Seda Hanım, Akıncı'nın aynı akşam borcunu ödediğini ve böylelikle kendisine güven verdiğini ifade etti. 

"Oğlumu öldürmekle tehdit etti"

Seda Hanım, Murat Akıncı'nın 16 Kasım 1984 doğumlu olduğunu söyledi. Akıncı'nın ilerleyen dönemlerde çirkin yüzünü gösterdiğini ve kendisini tehdit ettiğini hatta oğlunu öldürmekle korkuttuğunu söyleyen Seda Hanım, mahkeme kayıtlarında bu bilgilerin hepsinin bulunduğunu söyledi. Bu süre zarfında kendisinden tek kuruş bile alamadığını söylerken işinden olduğunu ve kendisini Mahmut Atalay olarak tanıtan Murat Akıncı’nın yalancı ve dolandırıcı olduğunu iddia etti. Gerçek kimliğini savcılığa başvurduktan sonra öğrendiğini ifade eden Seda Hanım, “Zerrin Hanımla evlenmeden önce üzerine ciddi bir mal varlığı yapmıştır diye düşünüyorum. Yaş tahtaya basmaz o.” diye konuştu.

Mağdurlar canlı yayına bağlandı 

Seda Hanım’ın canlı yayında yaptığı bu açıklamaları izleyen mağdurlar, birer birer canlı yayına bağlanarak, yaşadıkları mağduriyetleri anlattı. 

Canlı yayına bağlanan mağdurlardan biri, “Sosyal medya üzerinden tanıştık, kısa süreli bir flörtümüz oldu ve beni bu süre zarfında 20 bin lira dolandırdı. Gerçeği öğrenince savcılığa başvurdum.” dedi. 

"Zerrin Hanım'ı uyandırmak için aradım"

Murat Akıncı tarafından dolandırılan bir diğer kişi de “2012- 2013 yılları arasında sosyal medya üzerinden tanıştık ve bir süre flört ettik. O dönem Almanya’da kalıyordum, İstanbul’a gelince bir kahve içtik. Distribitörlüğünü üstlendiğim ve satış fiyatı 35 bin Euro olan bir zayıflama aletini aldı. Cihazı evine teslim ettim annesi de oradaydı. Ancak bir süre geçmesine rağmen paramı alamadım ve kendisi tarafından tehdit edildim. Başta 10 bin lira vermemi istedi sonrasında ise cihazı vermem için 40 bin Euro vermem gerektiğini söyledi. Araya arkadaşlarımı soktum ve bu dolandırıcılardan cihazımı geri almayı başardım. Ben çok şükür çok büyük bir zarar görmedim ancak Zerrin Hanımı uyandırmak ve bilgilendirmek için aradım.” ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)
24°
parçalı az bulutlu