Zerrin Özer boşanma kararı aldı

Zerrin Özer'in iki gün önce nikah masasına oturduğu eşi Murat Akıncı hakkında ortaya atılan iddialar magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. O iddiaların ardından Zerrin Özer flaş bir karar aldı.

MAGAZİN 19.06.2019, 00:35 19.06.2019, 11:50 Hakan Öksüz
Zerrin Özer boşanma kararı aldı

Şarkıcı Zerrin Özer, menajeri Kemal Aslan aracılığı ile yaptığı açıklamada, evliliğinin temelden sarsıldığını ve Murat Akıncı’ya boşanma davası açtığını kaydetti.

İşte o açıklama:

"Değerli basın mensupları;

16 Haziran Pazar günü evlenen Zerrin Özer ve Murat Akıncı hakkında iki gündür basında yer alan haberlerle birlikte evlilik birliğinin temelden sarsıldığı görülmüştür. Zerrin Özer, biraz önce bana boşanma kararını açıklamıştır. Gerekli yasal süreç için işlemler tarafımızdan başlatılmıştır."

NE OLMUŞTU?

Zerrin Özer'in eşi yüzünden mağdur olduğunu öne süren ve ismini vermek istemeyen bir kişi bir televizyon programına canlı yayında bağanmış ve Murat Akıncı hakkında şu ifadeleri kullanmıştı:

"O bir servet avcısı. Zerrin hanım aşık olabilir ama o kişinin sevdiğini düşünmüyorum. Cebinde 5 kuruşu olmayan bir adam. Nakit param yok dediğimde 'telefonunu sat' dedi."

"BENİ, OĞLUMU ÖLDÜRMEKLE KORKUTTU"

Canlı yayına telefon bağlantısı ile katılan Seda Hanım ise, Mahmut Atalay ismiyle tanıştığı ve yaklaşık 1,5 sene boyunca flört ettiği Akıncı’nın kendisini 400 bin lira dolandırdığını söyledi.

Seda Hanım, 16 Kasım 1984 doğumlu olduğunu söylediği Murat Akıncı’nın ilerleyen dönemlerde çirkin yüzünü gösterdiğini ve kendisini tehdit ettiğini hatta oğlunu öldürmekle korkuttuğunu belirtti. Mahkeme kayıtlarında bu bilgilerin hepsinin bulunduğunu ifade eden Seda Hanım, bu süre zarfında kendisinden tek kuruş bile alamadığını söyleyerek işinden olduğunu ve kendisini Mahmut Atalay olarak tanıtan Murat Akıncı’nın yalancı ve dolandırıcı olduğunu kaydetti.

Nur isimli bir kadın da Akıncı hakkında şu ifadeleri kullandı:

"Flört aşamasında benden 80 bin TL istedi. Ben de vermedim. Sonra fotoğraflarıma montaj yapıp beni rezil etmekle tehdit etti. Sahte kimlikle dolaştığı için polis ona ulaşamıyor. Zerrin Özer, çok tehlikeli bir insanla evli.  O cehennemden çıkan bir iblis.  Ağır suçla yargılanıyor. Bu adam hakkında hapis kararı var. Beni gördüğü gün evlenme teklifi etti. Tanınmış bir iş adamının 1.5 milyon lirasını otelden çaldı. Otelde güvenlik görevlisi olarak çalışıyordu."

Yorumlar (0)
21°
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur