Yeşilçam’ın efsane ismi hastaneye yatırıldı!

Yeşilçam’ın efsane ismi Kadir İnanır, Mart ayında beynine pıhtı atması sonucu geçirdiği operasyonun ardından yeniden hastaneye kaldırıldı. Ünlü oyuncunun sağlık durumuyla ilgili son gelişmeler ve yapılan açıklamalar merak konusu oldu.

MAGAZİN 10.07.2024, 16:45 12.07.2024, 09:13 Melina Ay
Yeşilçam’ın efsane ismi hastaneye yatırıldı!

75 yaşındaki usta oyuncu Kadir İnanır’ın akciğerinde hafif bir enfeksiyon tespit edilmesi sonucu, Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi’nde yoğun bakıma alındığı bildirildi. Mart ayında geçirdiği beyin operasyonunun ardından sağlığına kavuşmaya çalışan İnanır, şimdi de bu yeni sağlık sorunu ile mücadele ediyor.

Jülide Kural’dan sağlık durumuna ilişkin açıklama

Kadir İnanır’ın hayat arkadaşı Jülide Kural, yoğun bakımda olmalarına rağmen durumun ciddi olmadığını belirtti. Kural, “Kadir Bey’in fizik tedavi süreci devam ediyordu. Ancak akciğerindeki küçük enfeksiyon nedeniyle tekrar hastaneye başvurduk. Şu anda tedbir amaçlı yoğun bakımda bulunuyoruz, ama endişe edilecek bir durum yok” ifadelerini kullandı.

Yoğun bakımda üçüncü gün

Kural, yoğun bakımda kalışlarının üçüncü gününde olduklarını ve bu sürecin yalnızca tedbir amaçlı olduğunu vurguladı. Kural, Kadir İnanır’ın sağlık durumunun genel olarak stabil olduğunu ve iyileşme sürecinin devam ettiğini aktardı.

Herkes sağlığına kavuşmasını bekliyor

Kadir İnanır’ın sağlık durumuna dair gelişmeleri yakından takip eden hayranları, usta oyuncunun kısa sürede sağlığına kavuşmasını umuyor.

Yorumlar (0)