Yeğeninin göbek bağını Hande Erçel kesti

Sevilen oyuncu Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel, aralık ayında kızı Aylin Mavi'yi kucağına almıştı. Gamze Erçel, doğum hikâyesini Instagram hesabından paylaştı.

MAGAZİN 01.02.2020, 15:24
Yeğeninin göbek bağını Hande Erçel kesti

Kızı Aylin Mavi'yi normal doğumla dünyaya getiren Gamze Erçel, doğum hikâyesini takipçileriyle paylaştı. Paylaşımın altına hislerini yazan Gamze Erçel, "O günün ne kadar çabuk geldiğine, ne ara bittiğine ve bugün üzerinden neredeyse bi buçuk ay geçtiğine hala inanamadığım gün, hayatımın en özel günü anne olduğum aile olduğum gün..." ifadelerini kullandı.

Sözlerine devam eden Erçel, "Hangi anını anlatsam bilmiyorum ama her dakikasını dişimi sıkarak atlattığım koca bir 40 saatin sonunda kızımı, eşimin elleriyle göğsüme yatırıp o sıcaklığını hissetmemle acıdan, yorgunluktan eserin kalmadığı o anlar hayatımın en değerli dakikalarıydı."

"Yanımdan hiç ayrılmayan bana destek olan güç veren ama zaman zaman uyuyakalan eşim, hiç konuşmadan sadece yanımda olmasıyla desteğini hissettiğim Hande ve tüm aileme... Normal hatta suda doğumu o kadar çok istememe rağmen yaklaşık 30 saatten sonra 'ben yapamayacağım artık dayanamıyorum pes ediyorum sezaryen istiyorum!' Feryatlarımı o güzel ilgisi ve motivasyonuyla dindiren, bir dakika uyku uyumayan canım ebeme, başından beri sonsuz güven duyduğum, doğum için en doğal yöntemleri seçen, aklımdaki tüm soru işaretlerini yok eden sevgili hocama çok çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız "

"Bu satırları yazmadan önce minnokumu emzirip uyuttum, şuan uyurken onu izliyorum ve 'iyi ki doğurmuşum ne de güzel doğurmuşum' diyorum" dedi. 

Doğum sırasında ablasını hiç yalnız bırakmayan Hande Erçel, yeğeni Aylin Mavi'nin göbek bağını da kesti.

Yorumlar (0)
16
açık