Usta oyuncu Hülya Duyar’ın beyninde tümör tespit edildi 

Yıllarını oyunculuğa adamış ustalardan olan Hülya Duyar, çekim sırasında fenalaşınca hastaneye kaldırıldı. Baygınlık geçiren oyuncu için yapılan tetkikler sonucunda beyninde tümör tespit edildiği açıklandı. 

MAGAZİN 04.08.2021, 13:49 06.08.2021, 09:22 Başak Çetin
Usta oyuncu Hülya Duyar’ın beyninde tümör tespit edildi 

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde yer alan ve birkaç gün önce Cem Yılmaz ile reklam filminde oynamak için kamera karşısına geçen Hülya Duymaz, fenalaşarak baygınlık geçirmişti. Settekilerin yardımıyla hastaneye kaldırılan 51 yaşındaki oyuncunun yapılan ilk kontrollerinde, beyninde tümör tespit edildi. Duyar’dan açıklama geldi 

“Öğrenen herkes seferber oldu ve hemen doktordan randevu aldılar. Kısmetse çarşamba günü ameliyat olacağım.” açıklaması yapan usta oyuncu, “Reklam çekiminde bir anda konuşamamaya başladım. Atak gibi oldu. Yapamadığımı sandım. Doktora gittiğimde büyük bir tümöre rastlandı.” şeklinde durumu aktaran bir açıklama yaptı. Şu anda sağlık durumunun daha iyi olduğu ve rahatlıkla konuşabildiği gözlemlenen oyuncuya meslektaşları geçmiş olsun mesajlarını sosyal medyadan arka arkaya iletti. 

Yorumlar (0)
15
parçalı az bulutlu