Ünlü şarkıcı ölümden döndü!

Berksan, bayram tatilinin son günü Edirne'de sevenleriyle buluştu. Ünlü şarkıcı, konser dönüşü aracıyla trafik kazası geçirdi. Silivri yakınlarında başka bir araçla çarpışan Berksan'ı emniyet kemeri kurtardı. İşte şarkıcının son durumu....

Ünlü şarkıcı ölümden döndü!

Bayram tatilinin son günü Edirne'de sevenleriyle buluşan ünlü şarkıcı Berksan, konser dönüşü aracıyla trafik kazası geçirdi. 04.00 sularında aracı Silivri yakınlarında başka bir araçla çarpışan Berksan'ı emniyet kemeri kurtardı.

"Allah beterinden saklasın"

Otomobilin arka koltuğunda oturmasına rağmen emniyet kemeri takılı olan şarkıcı, kazadan yara almadan kurtuldu.

Çarpışmanın şiddetiyle omzu ve boynu incinen Berksan, "Verilmiş sadakamız varmış, Allah beterinden saklasın." diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 14:50

Banu Fırıncılar

Banu Fırıncılar, 1995 yılında İzmir’de doğdu. İlkokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi Tarih bölümünü kazandı. Üniversite yıllarında Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü’nde staj yaptı ve çeşitli internet sitelerinde çevirmen olarak çalıştı. Aynı zamanda Orta Doğu Araştırmaları alanında seminerlere katıldı. Üniversiteden Ocak 2019’da mezun oldu ve şubat ayından beri Habernediyor.com’da editör olarak çalışıyor.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER