Ünlü sanatçı Cem Adrian’ı yıkan haber: Babasını kaybetti!

Ses verdiği şarkılarla milyonlarca hayrana sahip olan ünlü sanatçı Cem Adrian, aldığı haberle yıkıldı. Sevilen sanatçı, 69 yaşındaki babasını kaybetti. Adrian’ın babası Celal Filiz, Edirne’ye bağlı Ekmekçi köyü mezarlığında toprağa verildi.

MAGAZİN 24.03.2021, 16:15 25.03.2021, 11:46
Ünlü sanatçı Cem Adrian’ı yıkan haber: Babasını kaybetti!

Ben Seni Çok Sevdim, Herkes Gider mi, Bana Ne Yaptın ve Nereye Gidiyorsun gibi şarkıların başarılı yorumcusu genç sanatçı Cem Adrian, aldığı acı haberle yıkıldı. Adrian babasını, kanser nedeniyle kaybetti.Adrian’ın 69 yaşındaki babası Celal Filiz, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde kanser tedavisi görüyordu.

Edirne’deki Ekmekçi köyünde defnedildi

Gerçek adı Cem Filiz olan Edirneli sanatçı Cem Adrian, babasının cenaze töreni için Edirne ili merkezine bağlı Ekmekçi köyüne gitti. Köy mezarlığına defnedilen Adrian’ın babası Celal Filiz, kanser nedeniyle yaşamını yitirdi.

69 yaşında yaşama gözlerini yuman Celal Filiz’in cenazesinde, oğlu Cem Adrian’ın çok üzgün olduğu görüntülendi. Ekmekçi köyü mezarlığında düzenlenen cenaze törenine ise, Celal Filiz’in akrabaları ve yakınları katıldı.

Yorumlar (0)
25
az bulutlu