Ünlü oyuncudan "izdiham" yanıtı: Çok üzücü!

Ünlü oyuncu Can Yaman, İspanya'nın Madrid şehrinde binlerce kadın hayranı tarafından karşılanmış ve izdihamdan güçlükle kurtarılmıştı. Fakat karşılamaya gelenlerin cast ajansı tarafından getirildiği iddia edilmişti. Ünlü oyuncu, "Çok üzücü gerçekten. İnsanların matematik hesabı da yok. 2 bin kişiye en ucuzundan 100 euro versem 200 bin euro. Bunu günlerce yaptığımı düşünün." açıklamasında bulundu.

MAGAZİN 26.11.2019, 14:50
Ünlü oyuncudan "izdiham" yanıtı: Çok üzücü!

"Erkenci Kuş" dizisi ile beğeni toplayan ünlü oyuncu Can Yaman, Madrid'te havaalanında yaşanan izdiham nedeniyle magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Ünlü oyuncuyu binlerce hayranı karşılamaya gelince havaalanında izdiham yaşanmıştı. 

"Cast ajansı tarafından yönlendirildi" iddiası

Fakat karşılamaya gelenlerin cast ajansı tarafından yönlendirildiği iddia edildi. 

Bunun üzerine Can Yaman, Instagram hesabından havalanında yaşanan izdihamın yeni görüntülerini paylaşmış, "İspanyol Hello dergisi Hola’nın paylaştığı bu video, bütün kötü niyetli insanlara cevabımdır" notunu düşmüştü. 

Kanal D ekranlarında yayınlanan "Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa" programına özel açıklamalar yapan ünlü oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

"Çok üzücü gerçekten. İnsanların matematik hesabı da yok.2000 kişiye en ucuzundan 100 euro versem 200000 euro. Bunu günlerce yaptığımı düşünün.

Polisi de satın alma herhalde. Onlara da para verdim. Medyaya da. 3 milyon euro falan mı harcadım ben şimdi? Bebek'e de topluyorum ben herkesi.Allah akıl fikir versin herkese. Yine de kalbim temiz."


 

Yorumlar (0)
18
açık