Ünlü çiftten örnek davranış

Hamdi Alkan ile eşi Selen Görgüzel, herkese örnek olacak bir davranışta bulundu.

Ünlü çiftten örnek davranış

Hamdi Alkan ile eşi Selen Görgüzel, Marmaris’teki Yalancıboğaz yolu üzerinde yürüyüşe çıktı.

Yola atılan çöpleri gören ünlü çift, hemen harekete geçerek çöpleri toplamaya girişti. 

Instagram hesabından konuya ilişkin açıklamada bulunan Hamdi Alkan, 4 poşet çöp topladıklarını belirterek, herkesi bu konuda duyarlı olmaya davet etti.

Hamdi Alkan, paylaşımına, "Marmaris “Yalancıboğaz” yolu..Yol kenarına atılan plastik,cam,naylon,metal,izmarit vs gibi atıkları @selengorguzelalkan ile toplamaya çalıştık.Bir saatlik yürüyüş 4 koca torba atık.Biraz duyarlı olalım diyoruz." notunu düştü. 

Selen Görgüzel de çöp toplarken paylaştığı videoya, "Arabalardan çöp atmayın. Özellikle izmarit, cam şişe orman yangınlarına neden olur. Kıymayın, kendi eviniz burası. Sahip çıkın, temiz tutun." notunu düştü. 

Banu Fırıncılar

Banu Fırıncılar, 1995 yılında İzmir’de doğdu. İlkokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi Tarih bölümünü kazandı. Üniversite yıllarında Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü’nde staj yaptı ve çeşitli internet sitelerinde çevirmen olarak çalıştı. Aynı zamanda Orta Doğu Araştırmaları alanında seminerlere katıldı. Üniversiteden Ocak 2019’da mezun oldu ve şubat ayından beri Habernediyor.com’da editör olarak çalışıyor.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER