Ünlü çiftin evlilik sebebi "bebek" mi?

Ünlü oyuncu Naz Elmas, iş insanı Erol Özmandıracı ile dünyaevine girdi. Çiftin, Naz Elmas'ın hamile olması nedeniyle evlendiği iddia edildi. 

MAGAZİN 17.12.2019, 11:54 17.12.2019, 11:56
Ünlü çiftin evlilik sebebi "bebek" mi?

Ünlü oyuncu Naz Elmas, 15 Aralık akşamı Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleştirilen görkemli bir törenle iş insanı Erol Özmandıracı ile dünyaevine girdi. Düğün törenine 550 kişi katıldı.

Nikâh Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç tarafından kıyıldı. Görkemli törende Abdurrahim Albayrak, Bedrettin Dalan, Ömer Cansever ve Ahmet Güneştekin çiftin şâhitliğini yaptı.

Çiftin balayı için Maldivler'e gideceği öğrenildi. 

Hamile mi?

Düğünde en çok konuşulanlar arasında Naz Elmas'ın hamile olup olmadığı vardı. Güzel oyuncunun bol bir gelinlik giymesi iddiaları kuvvetlendirdi. 

Naz Elmas, düğünün ardından verdiği röportajda, "Çok heyecanlı ve çok mutluyuz. Bizim bir araya gelme sebebimiz Cimbom’luluğumuz. Erol’u ilk gördüğümde evleneceğim insan olduğunu anlamıştım." ifadelerini kullanmıştı.

Galatasaray Yönetim Kurulu üyesi Erol Özmandıracı, "Onu ilk gördüğümde evleneceğimiz anlamıştım. Naz'ın ailesi de sıkı Galatasaray tarafı." demişti. 
 

Yorumlar (0)
25
parçalı az bulutlu