Tuğba Ekinci'den Demet Akalın'a: Bu bağışlar gizli olur

Tuğba Ekinci, Barış Pınarı Harekâtı kapsamında yapılan operasyon sonrası konser gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağını açıklayan Demet Akalın'a "Bu bağışlar gizli olur" diyerek sitemde bulundu.

MAGAZİN 12.10.2019, 10:42 12.10.2019, 10:51
Tuğba Ekinci'den Demet Akalın'a: Bu bağışlar gizli olur

Demet Akalın, Barış Pınarı Harekâtı kapsamında operasyonda olan askerlerimize destekte bulunmak amacıyla bugün vereceği konserin tüm gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağını sosyal medya üzerinden açıkladı. Akalın'ın bu paylaşımının ardından ünlü isimler de vakfa bağışta bulunacaklarını açıkladı.

Demet Akalın'ın başlattığı bu örnek davranışın gizli olması gerektiğini belirten Tuğba Ekinci tepki gösterdi.

Sivri çıkışlarıyla son zamanlarda adından sık sık söz ettiren Tuğba Ekinci, bu sefer de başta Demet Akalın olmak üzere birçok ismi hedef aldı. Instagram hesabından Demet Akalın'ın bağış yapmasıyla ilgili hazırlanan bir fotoğrafı paylaşan Ekinci, "Star olunmaz doğulur lafı buralardan geliyor bu bağışlar gizli olur ve star kişi entellektüelse kendinde radikal değişiklikler yapabiliyorsa stardır ve merak uyandırır. Öyle birini bizde göremiyorum yada hiç görünmeyin koyun gibi her sene aynı şeyleri deneyeceğinize" şeklinde bir açıklamada bulundu.

Demet Akalın, dün yapmış olduğu paylaşımda "Yarın ki Bostancı konserimizin tüm geliri Aslan parçalarına gidecek. Bizim elimizden gelen bu. Verilecek her türlü göreve de en başa yazın beni... Devletimizin askerimin her daim yanındayım. Yüce Rabbimden tek duamız burunları bile kanamadan yurda dönmeleri. Mehmetçik Vakfı." demişti.
 

Yorumlar (0)
10
parçalı bulutlu