Tom Cruise'un gözlerinin içine bakmak yasak mı?

"Görevimiz Tehlike: Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm" filmiyle 14 Temmuz'da seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Tom Cruise hakkında ortaya atılan en ilginç iddialardan birini, filmin yönetmeni Christopher McQuarrie dillendirdi. McQuarrie, bu garip iddiayı kendisine söyleyen kişinin Tom Cruise olduğunu belirtti.

MAGAZİN 12.07.2023, 09:17 12.07.2023, 17:54 Hakan Öksüz
Tom Cruise'un gözlerinin içine bakmak yasak mı?

Sinemanın en ünlü yüzlerinden biri olan Tom Cruise'un başrolünde yer aldığı Görevimiz Tehlike serisinin 7. filmi, vizyona girmeye hazırlanıyor. "Görevimiz Tehlike: Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm" filmi 14 Temmuz'da gösterime girecek.

Christopher McQuarrie yönetmenliğinde çekilen filmin, milyonlarca izleyiciyi sinemaya çekmesi bekleniyor. Basın turu sırasında Tom Cruise ile ilgili konuşan yönetmen McQuarrie, Hollywood yıldızı hakkında ortada dolaşan en ilginç iddiayı açıkladı.

"Sette onun gözünün içine bakmak" söylentisi

Sohbet esnasında Tom Cruise'un, kendisine ilginç bir şeyden bahsettiğini kaydeden Christopher McQuarrie, "Hakkında ortaya atılan en ilginç iddiayı anlattı. Meğer insanların sette onun gözünün içine bakması yasakmış. Bu gerçekten de garip bir söylenti. Tom öyle bir insan değil." dedi.

Simon Pegg: "O sıradan bir adam"

Filmde "Benji Dunn" karakterine hayat veren oyuncu Simon Pegg ise, "Tom, çok büyük bir film yıldızı. Görüp görebileceğiniz en büyüklerden biri. Öte yandan o sıradan bir insan. Öyle davranıyor. Onun büyüklendiğini görmedim hiç. Tom ile normal ve basit şeyler yaparak eğlenmeyi seviyorum." ifadelerini kullandı.

En çok kazandıran "Görevimiz Tehlike" filmi olması bekleniyor

"Mission Impossible: Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm" filmi 14 Temmuz'da vizyonda olacak. Filmde Tom Cruise'un yanı sıra Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Pom Klementieff, Hayley Atwell ve Vanessa Kirby gibi oyuncular yer alıyor. Filmin vizyona girdiği hafta sonu 90 milyon dolarlık gişe hasılatı yapması bekleniyor.

Yorumlar (0)