Temizlik hastası fenomen Kadir Ezildi, dünyaevine giriyor

Temizlik konusundaki titizliği ile tanınan ünlü sunucu Kadir Ezildi, Hülya Avşar'ın çok konuşulan "öpüşme" sorusuna yanıt vermiş, bir kız arkadaşının olduğunu açıklamıştı. Kız arkadaşı ile evlilik kararı aldığı öğrenilen fenomen, müstakbel eşi ile ailesini tanıştırdı.

MAGAZİN 04.07.2024, 16:46 05.07.2024, 11:57 Hakan Öksüz
Temizlik hastası fenomen Kadir Ezildi, dünyaevine giriyor

"En Hamarat Benim” programıyla tanınan sunucu Kadir Ezildi'den müjdeli haber geldi. Ünlü fenomen, son olarak özel hayat açıklamasıyla dikkat çekmişti.

Hülya Avşar'ın "Nasıl öpüşeceksin?" sorusuna böyle yanıt verdi

Hülya Avşar, Kadir Ezildi'ye 'Bir gün bir sevgilin olsa nasıl öpüşeceksin? Ten tene değiyor. Ter tere değiyor. İlk beraberliğinizde nasıl öpüşeceksin ne yapacaksın? Ağzının içine girip temizlik mi yapacaksın?' diye sormuştu.

"Şu an bir kız arkadaşım var"

Kadir Ezildi ise "Şu an bir kız arkadaşım var. Sohbet ederken günlük duş almayı sevdiğimi belirtiyorum. Ben tabii ki hayat arkadaşımın da bakımlı olmasını isterim. Nefes kokusu, saç kokusu en nefret ettiğim şey." demişti.

Kız arkadaşını, ailesi ile tanıştırdı

Sunucu Kadir Ezildi, Hülya Avşar'a bahsettiği kız arkadaşı ile evlilik kararı aldı. Müstakbel eşi ile ailesini tanıştıran fenomen, o anları takipçileri ile paylaştı. Kadir Ezildi ile kız arkadaşının, yakında nikâh masasına oturacağı kaydedildi.

Yorumlar (0)