Survivor şampiyonu Nisa ile Ogeday'dan aşk pozları!

Survivor All Star'da şampiyon olan Nisa Bölükbaşı ile eski Survivor şampiyonu Ogeday Girişken, sosyal medyadan aşk pozları paylaştı. Ogeday, paylaştığı fotoğrafa duygusal bir not ekledi.

MAGAZİN 03.07.2022, 16:23 04.07.2022, 15:46 Hakan Öksüz
Survivor şampiyonu Nisa ile Ogeday'dan aşk pozları!

Survivor 2022 All Star yarışması, perşembe akşamı yapılan final gecesiyle sona erdi. Finalde karşılaşan isimler, Nisa Bölükbaşı ile Adem Kılıççı oldu. Daha önce Survivor'a iki kez katılan Adem Kılıççı, bir kez şampiyon olmuş ve bir kez de finalde kaybetmişti. Gönüllüler takımından Nisan ise 2020'de katıldığı Survivor'ı 7'nci sırada tamamlamıştı.

Nisa Bölükbaşı, Survivor şampiyonu olmuştu

Final gecesinde yapılan oylamanın sonucu, programı hazırlayan ve sunan Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Oyların yüzde 59'unu alan Nisa Bölükbaşı, Survivor'ın ikinci kadın şampiyonu oldu. Sonucun açıklanmasıyla birlikte Nisa ve destekçileri, final gecesinde büyük sevinç yaşadı. Eski Survivor şampiyonu Ogeday Girişken de final gecesinde yeni şampiyon olan sevgilisi Nisa'nın yanındaydı.

Üst üste aşk pozları geldi

Yarışma boyunca ekranlar önünde birbirlerine yakın görüntü vermekten kaçınan Nisa ve Ogeday, finalin ardından aşklarını doyasıya yaşadı. Yarışmada oylamaları etkilememek için bu şekilde hareket ettiklerini açıklayan Survivor şampiyonları, final gecesinin ardından peş peşe mutluluk pozları paylaştı.

"Masal 24 yıl önce başladı"

Sosyal medyadan duygusal bir paylaşımda bulunan Ogeday Girişken, fotoğrafa "Masal 24 yıl önce tam bugün başladı." notunu ekledi. Ogeday'ın paylaşımı, Nisa hayranları tarafından sosyal medyada gündeme taşındı.

Yorumlar (0)
19
açık