Survivor'da flaş karar!

Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasının yayın tarihinde değişiklik yapıldı. Survivor'da elenen ismin belli olacağı yeni bölüm, salı akşamı ekrana gelmedi. 30 Haziran'da final yapacak olan yarışmanın yeni yayın günleri belli oldu.

Survivor'da flaş karar!

Survivor Türkiye-Yunanistan'da finale haftalar kala sürpriz bir değişiklik yaşandı. Acun Ilıcalı'nın sunduğu yarışmanın yeni bölümünün 11 Haziran salı akşamı ekrana gelmesi bekleniyordu. Fakat son anda yayın akışından çıkarılan Survivor'ın yerine sDüğün Dernek isimli film yayınlandı. Survivor'ın yeni bölümü, İzlanda Türkiye milli maçı nedeniyle salı akşamı ekrana gelmedi.

Survivor 2019'un yeni yayın günleri belli oldu. Yarışma, cumartesi, pazar, pazartesi, çarşamba ve perşembe günleri yayınlanacak. Elenen isim ise 12 Haziran Çarşamba akşamı yayınlanacak bölümde belli olacak.

Eleme adayı olan isimler

Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyunlarını kaybeden siyah takımdan iki Yunan yarışmacı elemeye kaldı. Siyah takımdan elemeye kalan isimler, Dimitra ve Spyros oldu.

Dalaka gözyaşlarını tutamadı 

Survivor’ın son bölümünde siyah ve beyaz takımlar, Küba’ya gidebilmek için mücadele etti. 8-10 skorla beyaz takım galip geldi.

Katerina Dalaka, ilk kez gözyaşlarını tutamadı. Sakis, eğer ödülü siyah takım kazanırsa Dalaka’nın pasaportunun süresinin dolması nedeniyle Küba’ya gidemeyeceğini söyledi ancak ödülü beyaz takım aldı.


 

Banu Fırıncılar

Banu Fırıncılar, 1995 yılında İzmir’de doğdu. İlkokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi Tarih bölümünü kazandı. Üniversite yıllarında Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü’nde staj yaptı ve çeşitli internet sitelerinde çevirmen olarak çalıştı. Aynı zamanda Orta Doğu Araştırmaları alanında seminerlere katıldı. Üniversiteden Ocak 2019’da mezun oldu ve şubat ayından beri Habernediyor.com’da editör olarak çalışıyor.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER