Sosyal medyadan haber verenler kervanına Uğur Dündar da katıldı 

Gazeteci Uğur Dündar, Twitter paylaşımı ile Covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu. Dündar, “Vaka patlamasından biz de nasibimizi aldık.” ifadelerini kullandı. 

MAGAZİN 07.01.2022, 07:00 09.01.2022, 09:30 Başak Çetin
Sosyal medyadan haber verenler kervanına Uğur Dündar da katıldı 

Omicron varyantı sebebiyle dünya genelinde Covid-19 patlaması yaşanıyor. Yeni varyantın İstanbul üzerinden Türkiye’ye girmesiyle birlikte günlük vaka sayısı 68 bini geçti. Pek çok ünlü Covid-19 pozitif olduklarını sosyal medya hesaplarından duyurmaya başladı. Bu kişilerin arasında Uğur Dündar da yerini aldı. Twitter’dan duyurdu 

Türkiye’nin önemli gazetecilerinden Uğur Dündar, Twitter üzerindeki sosyal medya hesabından Covid-19 pozitif olduğunu duyurdu. Aşılarının tam olduğunu da duyurusuna ekleyen Uğur Dündar, şu anda durumunun iyi olduğunu aktardı. “Ülkedeki pozitif vaka patlamasından biz de nasibimizi aldık.” şeklinde paylaşımına başlayan Dündar, “Şimdilik hafif seyrediyor.” diyerek takipçilerini korkutmadı.  

Evde karantinada olduğu bilinen Gazeteci Uğur Dündar’ın paylaşımının altında binlerce kişi geçmiş olsun dileklerini iletti.  

Yorumlar (0)
16
parçalı bulutlu