Sharon Stone: "Felçliyken benden yararlandılar"

Hollywood yıldızı Sharon Stone, 2001 yılında geçirdiği beyin kanamasının ardından yüzünün şeklinin değiştiğini söyledi. Sağlık sorunlarıyla boğuştuğu dönemde kendisinden yararlanan kişilerin olduğunu kaydeden ünlü oyuncu, "Tek kuruşum kalmamıştı." dedi.

MAGAZİN 10.07.2024, 20:03 12.07.2024, 09:14 Hakan Öksüz
Sharon Stone: "Felçliyken benden yararlandılar"

ABD'li aktris Sharon Stone, 2001 yılında geçirdiği beyin kanaması sonrası yaşadığı zorlu dönemden bahsetti. Sağlığının yeniden bozulacağı korkusuyla 2 yıl kadar sinemadan uzak kalmayı tercih ettiğini kaydeden 66 yaşındaki ABD'li oyuncu, daha sonra bunun arzu etmediği kadar uzayan bir araya dönüştüğünü belirtti.

"Beyin kanaması geçirdim, yüzümün şekli değişti"

"Temel İçgüdü" filmi ile hafızalara kazınan Sharon Stone, "Adeta ölümden dönmüştüm. Beyin kanamasından dolayı yüzümün şekli değişmişti. Sadece yüzüm de değil, pek çok şey değişti. Görüşüm, dokunuşum ve koku duyum buna dahil. İlk birkaç sene hiçbir şey okuyamıyordum. Öleceğimi düşünen insanlar vardı." dedi.

"18 milyon dolarım havaya uçmuştu, beş parasızdım"

Sağlık sorunlarıyla boğuştuğu bu dönemde bazı insanların kendisinden faydalandığını sözlerine ekleyen Hollywood yıldızı, "Hem kişisel eşyalarımı hem de sinemadan kazandığım milyonlarca doları kaybettim. 18 milyon dolarım havaya uçmuştu. Üstelik telefonum ve buzdolabım dahil pek çok şeyi de almışlardı. Tek kuruşumun kalmadığı günleri bilirim." ifadelerini kullandı. 

Yaşadığı bütün olumsuzluklara rağmen olumlu şeylere odaklandığını söyleyen Stone, "Bu bakış açısı, beni ayakta tutan şeydi. Öfkeye, hastalıklara ve başıma gelen şeylere kendimi kaptırmadım. Yaşama amacım, mutluluk." dedi. 

Yorumlar (0)