Şevval Şahin önce “partiledi” sonra yangınlar için “global call” dedi 

Eski Türkiye güzellerinden Şevval Şahin, dün Nevşehir’de partideydi. Doyasıya eğlendiği ve dans ettiği görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Şahin, takipçilerinin tepkisini çekince “global call” dedi. 

MAGAZİN 03.08.2021, 08:03 04.08.2021, 09:49
Şevval Şahin önce “partiledi” sonra yangınlar için “global call” dedi 

2018 senesinde Türkiye güzeli olan Şevval Şahin, orman yangınlarından oldukça uzak olan gündemiyle dikkat çekti. Dün Nevşehir Kapadokya’da düzenlenen bir partide şarkılar söyleyip dans eden ve her mutlu anını da sosyal medya hesabından paylaşan Şahin, takipçilerinin ve duyarlı insanların tepkisini çekti. “Ormanlar yanarken nasıl eğlenebiliyorsun?” 

Şahin’in takipçileri, “Ormanlar yanarken nasıl eğlenebiliyorsun?” tarzında başlayan cümlelerle ve bazen de ayarı kaçan sert kelimelerle tepki verince ise işler değişti. Şevval Şahin, tepkileri dindirmek amacıyla uluslararası yardım çağrısında bulundu. Dün tüm gün boyunca sosyal medyada paylaşılan “global call” görselini sosyal medyasında yayınlayıp her ünlünün kopyala-yapıştır yaptığı cümleleri ekleyen Şahin’e gelen tepkiler bir nebze olsun dindi.  

Yorumlar (0)
13
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur