Sevgilisinden hamile kalan Gonca Vuslateri'den haber var

Gonca Vuslateri, 8 aylık sevgilisinden hamile kaldığını duyurmuştu. "Zaferin Rengi" filminin çekimleri için sette bulunan Vuslateri'nin bebeğinin cinsiyetinin netleştiği iddia edildi.

MAGAZİN 15.11.2023, 11:44 16.11.2023, 16:14 Hakan Öksüz
Sevgilisinden hamile kalan Gonca Vuslateri'den haber var

Çekimleri süren "Zaferin Rengi" filminde "Vera" karakterini canlandıran Gonca Vuslateri, önceki aylarda bebek beklediğini söylemişti. Sosyal medyadan müjdeli haberi duyuran Vuslateri, "Doğurma özelliği var, evet hamileyim. Şu an her şey sakin." ifadelerini kullanmıştı.

"Çocuğun özlük hakları için havalar ısınınca düğün yaparız"

Harika bir sevgilisi olduğunu kaydeden 37 yaşındaki oyuncu, "Gözüne bakınca anladım. 'Bu adam, o adam' dedim. Halen daha diyorum. Ünlülük işleriyle alakası yok. Bir baba adayı o. Daha önce bir defa evlenmiştim. Tabak çanak sesi, gelinlik, pasta ve takı sevmiyorum. Çok rahatsız edici bir ses. Bütün düğünlerde ses sistemi kötüdür. Çocuğun özlük hakları için havalar ısınınca düğün yaparız. Şu an soğuk." demişti.

"Kız olacak" iddiası

Zamanını setlerde geçiren Gonca Vuslateri, Ankara ile İstanbul arasında mekik dokuyor. Gazeteci Birsen Altuntaş, Gonca Vuslateri'nin bebeğinin kız olacağını ileri sürdü. 

"58 kedili bir teyze olmak istemem"

Ocak ayında magazin muhabirlerine konuşan Gonca Vuslateri, "Çocuk isterim. Aşırı bir isteğim var bu konuda. Kadife koltukta oturan, 58 kedili bir teyze olmak istemem." diye konuşmuştu.

Yorumlar (0)