Serenay Sarıkaya isyan etti!

Kerem Bürsin ile ayrıldıktan sonra adı farklı ünlülerle aşk dedikodusuna karışan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, en sonunda isyan etti. Sarıkaya, yaptığı açıklamada "Gelinen nokta inanılır gibi değil." ifadesine yer verdi.

MAGAZİN 25.06.2019, 15:55 Banu Fırıncılar
Serenay Sarıkaya isyan etti!

Serenay Sarıkaya, Kerem Bürsin ile 3,5 yıllık ilişkisine geçtiğimiz aylarda son vermişti. 

Ayrılığın ardından adı birçok ünlü isimle aşk dedikodusuna karışan ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla çıkan dedikodulara  tepki gösterdi. 

İşte o paylaşım:

"İnanmayacaksınız ama yalnızım ve çok mutluyum. Siz, hakkımda her gün aslı astarı olmayan, saygısız ve hadsiz haberler uydurmaya devam derken, ben genç bir kadın olarak yapılan saldırılara rağmen hala ayaklarımın üzerinde sağlam durmaya çalışıyorum. Yok artık! Bu kadar da değil. Buna kimse inanmaz derken; siz algı yönetimi ile ismimi karalamaya ve bundan en ufak bir rahatsızlık duymamaya devam ediyorsunuz.

Gelinen nokta inanılır gibi değil. Saygı ve anlayış rica etmiştim sizden. Ancak bunu hala bu zamanda başaramıyorsak ben de gerekeni yapmak, hakkımda çıkan bu gerçek dışı, dayanaksız ve çirkin dedikoduların haberleştirilmesi karşısında hukuksal süreci başlatmak zorundayım. Bundan sonra duruşum bu yöndedir. Bilgilerinize..."

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu