"Prens, bitkilerine şarkı söylememi istedi"

ABD’li ünlü şarkıcı Katy Perry, "Prens Charles’ın dokunaklı bir ruhu var. Bitkilerine şarkı söylememi istedi, ben de kabul ettim." ifadelerini kullandı.

MAGAZİN 08.02.2020, 09:55 08.02.2020, 10:04
"Prens, bitkilerine şarkı söylememi istedi"

Dünyaca ünlü ABD'li şarkıcı Katy Perry, İngiliz Kraliyet Ailesi'nin kendisini British Asian Trust'ın "Hindistanlı Çocukları Koruma Kurumu"na elçi olarak atadığı tanıtım toplantısında açıklama yaptı. 

Prens Charles'ın düzenli olarak bitkilerine şarkı söylediğini bildiren Perry, prensin kendisinden de bitkilerine şarkı söylemesini rica ettiğini söyledi.

"Hindistan'daki çocuklar için sarf ettiği emeğe hayranım"

Amerikalı şarkıcı, resepsiyonda yaptığı konuşmada, "Burada olmaktan çok mutluyum, ekselanslarına ve onun özellikle Hindistan'daki çocuklar için sarf ettiği ve sarf etmeye devam ettiği emeğe gerçekten hayranım" diye konuştu. 

Perry, "Bence Prens Charles’ın çok dokunaklı bir ruhu var. O kadar dokunaklı ki bana bitkilerine konuştuğunu söyledi ve bitkilerine onun için şarkı söyleyip söyleyemeyeceğimi sordu, ben de kabul ettim" dedi.

Prens Charles: "Benim için en güzel doğum günü hediyesi oldu"

Şarkıcıyı tebrik etmek için kürsüye çıkan Prens Charles ise "Perry'e yapmış olduğu konuşmadan dolayı son derece minnettarım. Onunla geçtiğimiz kasımda Bombay'da doğum günümde yaptığımız konsey toplantısında tanışmak mutluluk verdi. Katy'nin dünya çapındaki hayırsever tutumu benim için en güzel doğum günü hediyesi oldu. Burada onun derneğimizin Hindistan Çocuk Elçisi olmayı kabul ettiğini açıklamak benim için çok gururlandırıcı" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
32
parçalı az bulutlu