Pınar Deniz: Miray'la birbirimizi tokatladık!

Pınar Deniz, "Vatanım Sensin" dizisindeki rol arkadaşı Miray Daner ile bir tokat sahnesi için çok sık prova yaptıklarını ve her provada birbirlerine gerçekten tokat attıklarını söyledi. 

MAGAZİN 19.06.2020, 14:53 19.06.2020, 17:41
Pınar Deniz: Miray'la birbirimizi tokatladık!

Pınar Deniz, katıldığı bir canlı yayında, oyunculuk algısının "Vatanım Sensin" dizisi ile başladığını söyledi. Projeye başladığında çok heyecanlı olduğunu söyleyen Deniz, yönetmenlere Osmanlıca öğrenebileceğini söylediğini anlattı. 

Genç oyuncu, birinci bölümde Miray Daner ile bir tokat sahnesinin olduğunu ve her provada birbirlerine gerçekten tokat attıklarını belirterek, kıpkırmızı olduklarını ve yönetmenin sürekli uyardığını kaydetti.

"Beni büyüten bir projeydi"

Elinin ayağının titrediği sahnelerin bulunduğunu aktaran Deniz, "Vatanım Sensin" dizisinin kendisini büyüttüğünü ve oyunculuğa ilişkin hazzı hissettiği bir proje olduğunu ifade etti. 

"Uyku düzenim bozuldu"

Deniz, karantina günlerine de değinerek, çok yemek yediğini, uyku düzeninin bozulduğunu, spor yapmadığını ve sadece kitap okuyabildiğini söyledi. 

"Kaşlarımı bile aldırmadım"

Şimdiye kadar yalnızca dişleri yaptırdığını belirten güzel oyuncu, kaşlarını bile hiç aldırmadığını kaydetti. 

Deniz, çocukken kulaklarını kepçe zannederek saçlarıyla gizlemeye çalıştığını ancak ilerleyen dönemde kulaklarının kepçe olmadığını öğrendiğini belirtti.

Yorumlar (0)
20
açık