Papa ile karşılaşan Sylvester Stallone: "Hadi boks yapalım!"

İtalya tatili sırasında ailesini de alarak Vatikan'a giden usta aktör Sylvester Stallone, Papa Francis'i ziyaret etti. Papa ile Sylvester Stallone arasındaki esprili diyalog dikkat çekti.

MAGAZİN 09.09.2023, 16:05 Hakan Öksüz
Papa ile karşılaşan Sylvester Stallone: "Hadi boks yapalım!"

Rocky filmi ile geniş hayran kitlesine ulaşan Hollywood yıldızı Sylvester Stallone, İtalya'da yaptığı tatil sırasında ailesini de yanına alarak Vatikan'a gitti. 77 yaşındaki ünlü oyuncu, Katolik dünyasının ruhani lideri olan Papa Francis (86) ile bir araya geldi.

Ailesini de Papa ile tanıştırdı

Papa ile tanışan Sylvester Stallone, eşi Jennifer Flavin ile kızlarını da tanıştırdı. Ziyarette Stallone'nin erkek kardeşi Frank'in yanı sıra kızları Sistine, Scarlet ve Sophia da yer aldı. Papa, Stallone'nin 3 kızı olduğunu görünce "Ne kadar fazla!" yorumunu yaptı. 

Papa: "Senin filmlerini izleyerek büyüdük"

Sylvester Stallone'yi övmeden geçmeyen Papa, "Senin filmlerini izleyerek büyüdük." dedi. Bunun üzerine ünlü oyuncu, "O zaman hadi boks yapalım!" diyerek gardını aldı. Bu yanıta gülen Papa da yumruklarını sallayarak Stallone'ye karşılık verdi.

Sly belgeseli pek yakında!

Rocky, Rambo ve Cehennem Melekleri serileriyle unutulmaz oyuncular arasına giren Sylvester Stallone'nin hayatı belgesel olacak. "The Family Stallone" isimli realite şovdan sonra ünlü oyuncunun hayatını konu edinen bir belgesel de hayranların beğenisine sunulacak. Thom Zimny'nin yönetmenliğinde çekilen belgeselin adının "Sly" olduğu kaydedildi.

Yorumlar (0)