Oyuncu Zerrin Sümer 22 yıllık sevgilisiyle aylar önce evlendiğini açıkladı

Son olarak Ömer dizisinde babaanne rolüyle ekranlarda yer alan oyuncu Zerrin Sümer, 22 yıldır birlikte olduğu sevgilisiyle 8 ay önce evlendiğini açıkladı.

MAGAZİN 07.11.2023, 13:11 08.11.2023, 17:59 Şeyda Gül
Oyuncu Zerrin Sümer 22 yıllık sevgilisiyle aylar önce evlendiğini açıkladı

Tiyatro, sinema ve TV ekranlarının en çok aranılan yüzlerinden biri olan oyuncu Zerrin Sümer, katıldığı programda önemli açıklamalarda bulundu. Ömer dizisinde Nezahat karakterine hayat veren 78 yaşındaki oyuncu, 22 yıldır gözlerden uzak bir ilişki yaşadığını ve 8 ay önce de evlendiğini duyurdu.

Oğlum evlenme demişti

“7-8 ay önce evlendim. Kimsenin haberi olmadı çünkü ben bunları söylemem” diyen oyuncu Sümer, yıllar önce İstanbul'da yaşarken bir gece çok hastalandığını söyledi. O gece telefona dahi gidemediğini ifade eden Sümer, o dönem telefonların da çok olmadığını belirtti. Kendi kendine bu böyle olmayacak dediğini anlatan başarılı oyuncu, “Oğluma 'Galiba ben hayatıma birini sokacağım' dedim. O da 'Olur anne ama evlenme. Nikah kıyma ama kimden hoşlanıyorsan onunla birlikte ol' dedi. Sonra hakikaten hayatıma birini sokmak için bakındım” ifadelerini kullandı.

Evlenme aşamasına nasıl geldiklerini anlattı

O gece telefona dahi gidememesinin kendisini çok etkilediğini ve korkuttuğunu anlatan Sümer, aradan 1-2 sene geçince şimdiki eşiyle tanıştığını söyledi. İlk defa yıllar sonra birinden hoşlandığını itiraf eden Sümer, “Benimle ilgilenilmesi hoşuma gitti. Açık açık kendisine de hoşlandığımı söyledim o da çok şaşırdı” dedi.

22 yıldır aynı evde yaşıyoruz

Evlilik teklifini karşı taraftan aldığını anlatan Sümer, aynı yaşlarda olduklarını ve 22 yıldır aynı evde yaşadıklarını anlattı. Oyuncu, “Konuşurken bir anda 'Biz seninle evlensek ya' dedi. Ben de olur dedim” ifadelerini kullandı.

İlk evliliği 15 yıl sürdü

15 yıl evli kaldığı ilk eşiyle ayrılma sebeplerinin eşinin bir başkasına aşık olması olduğunu açıklayan Sümer, eşinin başta boşanmak istemediğini söyledi. Sümer, bu nedenle boşanma dilekçesini ancak 9 ay sonra verdiğini anlattı.

Yorumlar (0)