Oyuncu ve YouTuber Fırat Albayram, “ciddiye alınmasına” şaşırdı

Eşi Ceyda Kasabalı ile Paris tatilinde dolandırıldığını belirten bir YouTube paylaşımında bulunan Fırat Albayram, dün de sosyal medya hesabından, Paris polisi tarafından tutuklanan bir çetenin haberini paylaşarak “Bizi dolandıranlar tutuklanmış.” mesajını yayınlamıştı. Bu paylaşımın ardından mesaj yağmuruna tutulan ünlü çiftten Fırat Albayram, konuya açıklık getirdiği paylaşımında şunu aktardı: “Paylaşımım hayal ürünüdür. Ciddiye alındığıma üzüldüm.”

MAGAZİN 19.05.2022, 17:26 20.05.2022, 14:02
Oyuncu ve YouTuber Fırat Albayram, “ciddiye alınmasına” şaşırdı

Oyuncu çift Ceyda Kasabalı ile Fırat Albayram, birlikte kontrol ettikleri YouTube kanalına ve Instagram hesaplarına içerik üretmeye son hızla devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Paris’e giderek burada da çekim yapan çift, dolandırıldıklarını belirten bir videoyu sosyal medya hesaplarında paylaşmışlardı. Eyfel Kulesi’nin yanında bir kişinin oynattığı bardak içindeki topu bulma oyununa 150 euro vererek katılan çift, dolandırıldıklarını şu cümlelerle anlatmışlardı: “Bir baktık ki topu gösterenler para kazanıyor. Kolay olduğunu düşünüp yanlarına gittik. Meğer o kazanan kişiler, bardağı çeviren kişinin arkadaşlarıymış. Hemen gaza gelip 150 euro yatırdık. Ama tahmin ettiğiniz üzere elimizdeki paradan da olduk. Bunlar resmen teşkilat kurmuşlar.”“Beni ciddiye almanıza şaşırdım”

Dolandırıcılık anılı Paris videosunu yayınlayan çifte o dönemde çok sayıda geçmiş olsun mesajı gelmişti. Ancak dün, ilginç bir olay yaşandı. Fırat Albayram, ünlü bir basın kuruluşunun haberini paylaşarak “Bizi dolandıran çete tutuklanmış.” notunu düştü. Albayram’ın bu paylaşımının ardından çiftin sosyal medya hesaplarına çok sayıda yorum yağdı. Çift, pek çok kişinin özelden de mesaj attığını belirtti ve bunun üzerine Fırat Albayram da açıklamalarda bulundu: “Beni ve paylaşımımı ciddiye almanız beni şaşırttı. Bu haberdeki dolandırıcıların bizim mağduriyetimizle hiçbir alakası yok.”Yorumlar (0)
22
kapalı