Orman yangını için ücretsiz konser verecek

Haluk Levent, İzmir'deki orman yangınının ardından bölgeyi yeniden yeşillendirmek için 30 Ağustos'ta ücretsiz konser vermek istediğini söyledi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'den ünlü şarkıcıya destek geldi.

MAGAZİN 20.08.2019, 13:40 20.08.2019, 13:43 Banu Fırıncılar
Orman yangını için ücretsiz konser verecek

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, İzmir'de devam eden orman yangınına ilişkin Twitter hesabından paylaşımda bulundu. Levent, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

İzmir'de devam eden orman yangını nedeniyle "İzmir’in her tarafı yanıyor! Tamir etmek zaman alacak. Ben bir konser vereyim İzmir'e 30 Ağustos’ta. Ücretsiz. Bütün İzmir o konserde buluşalım. Konuşmalar planlar yapalım. Orman Bakanlığından söz alalım. Sonra tüm İzmirlilerden söz alalım. Dikelim fidanları en uygun anda." 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'den ünlü şarkıcıya destek geldi.

​Levent, bunun üzerine yaptığı paylaşımda, "İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı sevgili Tunç Soyer tweetimi görmüş.'30 Ağustos’ta seni tüm İzmir bekliyor' dedi. Seferberlik başlatacağını söyledi. Hep birlikte planlar yapacağız. Hep birlikte başaracağız yanan her bölgeyi iki kat yeşillendireceğiz." ifadelerini kullandı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, ünlü şarkıcının tweetini kendi hesabından paylaştı. 

Yorumlar (0)
10°
açık